Wpis z mikrobloga

W moim #bmw #e46 2003r kluczyki przestały zamykać drzwi z pilota :( W pierwszym stało się to około 4 lata temu w drugim miesiąc :( Z uwagi na to że nie padły naraz tylko po czasie to domyślam się że coś z samym kluczykiem a nie z centralnym bo z guzika w samochodzie i jak przekręcę kluczyk w drzwiach działa normalnie.
Czy jest jakas szansa na naprawę tego kluczyka w #torun?

ps. W Serwisie chcą za dorobienie kluczyka 1000zł
  • 10
@cacus: może serwis kluczy na wrzosach w tym samym budynku co polo market? znajdziesz na fejsie
Ja do mojego w202 żeby zrobić kluczyk musiałem do białych błot jechać bo było najtaniej - 200zł taniej niż w Toruniu wołali :D
@cacus : dorobienie kluczyka = wycięcie grotu + programowanie z EWS (immobiliser ) wymaga wyjmowania modułu EWS.

Prawdopodobnie padła bateria lub po prostu się rozkodował.
Do zaprogramowania samego pilota wystarczy prosta "sztuczka"
https://www.youtube.com/watch?v=3YcFN3Ns0yI
albo jakiś inny film z "e46 remote programming". Tylko trzeba to zrobić z każdym kluczykiem po kolei w pewnym momencie jeśli ich mamy więcej bo inaczej pozostałe przestaną działać. Ogólnie to jak raz się uda to jest proste do
@obieq: Gdyby się rozkodował to nie otwierał by się z pilota a on po prostu się nie zamyka. zakodować nie moge bo przycisk zamykania nie reaguje.

@ufo666: najpierw podjadę do polo na wrzosach, ale dzięki :)

@waruznrt: Gdzie dokładnie w Białym błocie?

@adamua: Tak jak wspominałem otwieranie działa bez zarzutu :)