Wpis z mikrobloga

Kiedyś wątpiłem w niego przez słabe statystyki goli i asyst, ale od meczu z Arsenalem gdzie ośmieszył całą ich obrone nie mam wątpliwości, geniusz. Szkoda że w życiu trafiał na defensywnych trenerów jak Conte, Mourinho bo ze swobodą w ataku jest najlepszym piłkarzem na tą pozycje na świecie na równi z Neymarem w formie
  • Odpowiedz
@danio_96: spokojnie, nikt tego transferu nie potwierdził to raz, a dwa Hazard pytany o tę sprawę ucina temat albo mówi o tym, że decyzje podejmie dopiero po tym jak Chelsea zakwalifikuje się albo nie do LM. W tle jeszcze zakaz transferowy, a już widzę jak klub z banem na kontraktowanie nowych graczy pozbędzie się niezastępowalnego piłkarza.
  • Odpowiedz
@kidnice: za rok mu się kończy kontrakt, więc inaczej odejdzie później za darmo. Dodam, że odrzucił już kilkukrotnie oferty przedłużenia kontraktu w ostatnim czasie.
  • Odpowiedz
@korbixon: i za każdym razem motywował to tym, o czym napisałem wyżej. Ma zawczasu deklarować dłuższe związanie się z klubem który nie sięgnie po żadne trofeum krajowe i nadal walczy o udział w Lidze Mistrzów? Przeszedł z Lille za 35 milionów euro, nawet gdyby Chelsea miała go przetrzymać do końca kontraktu i pozwolić mu odejść za darmo, to wierzę że w obliczu zakazu transferowego klub tak właśnie zrobi.
  • Odpowiedz
casus Coutinho


@ger47: większość ludzi oglądających PL zgodzi się, że Cou stał od zawsze 2-3 poziomy niżej niż Eden. Brazylijczyk często był chimeryczny, miał duże problemy z powtarzalnością. Za ten hajs za który został sprzedany to imo złoty deal Liverpoolu. Swoją drogą, wydaje mi się, że z poradzeniem sobie w Barcelonie miałaby każda z gwiazd Liverpoolu - i Firmino, i Salah, i Mane.
  • Odpowiedz
@Beeercik: I oby Chelsea wydoiła tych pajaców na grube miliony. Świetna końcówka sezonu Edena może zapewnić te ponad 100 milionów za 28 latka (czyli 3, max 4 sezony nadal na najwyższym poziomie, a potem żadnej wartości z odsprzedaży) z rokiem do końca kontraktu. W lato już ci debile kupili rezerwowego (xD) bramkarza też z rokiem kontraktu (xD) za 40 milionów (xD), także można ich śmiało doić, bo są napaleni po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RoHunter: 40 mln za Cortouis to była zajebista cena, a rezerwowym to on jest chyba w Twoim łbie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeśli według Ciebie Real powinien czekać czekać na obu piłkarzy aż skończy im się kontakt to nie mam nawet słów ( ͡º ͜ʖ͡º)

A ta 'żadna wartość z odsprzedaży' doskonale potwierdziła
  • Odpowiedz
@Beeercik: Nie napisałem nic o czekaniu na koniec kontraktu obu piłkarzy. Nie napisałem nic o tym, że każdego piłkarza trzeba drożej sprzedać niż się kupiło.
Z kim ty dyskutujesz w tej chwili? Z własnymi urojeniami.

Przykład Cristiano cudowny. Hazard nigdy nie był i nie będzie na jego poziomie. Piłkarskim czy marketingowym. Poważnie argumentujesz pojedynczym fenomenem?

Real nie może wykupować kluczowych graczy Chelsea, bo jest na to zbyt małym klubem i zbyt biednym —> nie w tej chwili żadnego takiego klubu. Gdy zawodnikowi zostanie rok kontraktu, to Chelsea nie chcąc tracić wielkich pieniędzy, które proponuje real sprzedaje zawodnika. Tak po prostu trzeba działać, gdy ma się w głowie finanse firmy. Jakakolwiek inna sytuacja niż rok do końca kontraktu, to powtórka z lata 2018 i Hazarda. Real chcieć może ale ich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RoHunter:

Tak po prostu trzeba działać, gdy ma się w głowie finanse firmy.


Na przykład kupując za 80mln Kepe, kiedy pół roku wcześniej można go było mieć za 20? XDDDD
  • Odpowiedz
@Beeercik: Na przykład kupując za 80 milionów z miejsca topowego bramkarza w Premier League, gdy na rynku nie ma wielu innych opcji. Myślałem, że szczekanie o Kepie i tych 80 milionach się skończyło? A no tak, trzeba oglądać mecze Chelsea, żeby zrozumieć czemu Hiszpan to strzał w 10. Z tobą chyba o to cieżko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RoHunter: Ale dlaczego czepiasz się kupna Cortouisa za 40mln, kiedy jest to niska cena na bramkarza tej klasy, a racjonalizujesz kupno Kepy za 80mln, kiedy można go było mieć za 20mln. Wtedy też stałby się topowym bramkarzem PL, ale 4 razy taniej.

Real nie mógł kupić Cortouis taniej, Chelsea Kepe mogła, więc nie rozumiem gadania, że Real jest dojony a Chelsea super zarządza finansami.

Kupno Edena za 180mln rok temu też nie byłoby dobrym krokiem, skoro teraz Real kupi go 2 razy taniej.
Cena na 100% będzie poniżej
  • Odpowiedz