Wpis z mikrobloga

@Beeercik: Po pierwsze: „Courtois”.
Nigdzie nie pisałem, że Chelsea super zarządza finansami. Przykład Thibo jest tutaj dobry. Długofalowo CFC nie zrobiła dobrego ruchu. W krótkim okresie, patrząc tylko na sytuację przez pryzmat lata 2018, to Kepa jednak dał radę i okazał się bardzo udanym zakupem. Tak więc mniej wysuwaj pochopnych wniosków (lub czytaj ze zrozumieniem), a jak nie jesteś pewien mojego zdania, to pytaj, a nie wkładaj mi w usta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RoHunter: Ale co to za gadanie, że nikogo nie stać na graczy Chelsea?

Jasne, że Real stać na kupno Kante, nawet dwóch, ale nikt nie da za niego 200mln, bo byłoby to zwyczajnie nieopłacalne.
To tak jakbym ja powiedział, że nikogo nie stać na graczy Realu, bo mają klauzule po 600mln.

Tutaj chodzi o zwyczajny zdrowy rozsądek i nie przepłacanie, a nie o
  • Odpowiedz
@Beeercik: Real nie stać na wyłożenie takich pieniędzy jakich żąda za swoich piłkarzy Chelsea. Poprawiło ci to humor? Wynik ten sam --> real nie jest w stanie sobie pozwolić na najlepszych graczy Chelsea w normalnych warunkach --> "wykupowanie przez real kluczowych zawodników Chelsea" jest możliwe tylko w specjalnych okolicznościach, tak też to działa w drugą stronę, więc odpowiadając na twoje insynuacje - nic mnie nie boli, a ty tylko liżesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RoHunter: Ja tylko odpowiadam na Twój śmiech przez łzy, w którym naśmiewasz się, że Real wykupił Courtois za śmieszną kwotę, a teraz wykupi za równie śmieszną najlepszego gracza Premier League.
A Ty piszesz o tym, jakby to były super zagrania Chelsea i naciąganie Realu XD
  • Odpowiedz
@Beeercik: Ponad 100 milionów za 28 latka z rocznym kontraktem, to będzie udany transfer dla Chelsea, gdy już doprowadzili do takich okoliczności. Z tego transferu nie będę za bardzo kpił, wszystko się okaże, gdy Hazard zacznie wchodzić w trzydziestkę - czy real wyciągnie z niego 2 lata najlepszej gry, czy uda się przetrzymać cały kontrakt. Eden kontuzji nie łapie, ale jest pod opieką najlepszej ekipy medycznej na Wyspach, ale też
  • Odpowiedz
@RoHunter: w przypadku Courtoisa doszło też do czegoś, co jest nieprzeliczalne na pieniądze, gdyż zaczął on zachowywać się nieprofesjonalnie pod koniec swojej przygody z klubem, będąc pod sporym wpływem żony i swojej dawnej przygody z Hiszpanią w czasie gry w Atletico. Z poziomu topowego gracza MŚ w Rosji gość zaliczył regres do roli zmiennika Keylora Navasa. Ja oczywiście chciałbym, żeby Hazard został w klubie bo obawiam się, że zaliczy tu
  • Odpowiedz
@Beeercik: dlaczego kibice Realu są tacy pewni tego transferu? Po lekturze bzdur z Marki i jakichś angielskich bulwarówek? Nikt nie słucha samego Hazarda, który od ponad roku wypowiada się na temat przenosin bardzo chimerycznie, za to za każdym razem mówi o wstrzymaniu się od decyzji do końca sezonu. Naprawdę wam się wydaje, że Chelsea w obliczu bana transferowego sprzeda podporę drużyny (zwłaszcza po udanym awansie do LM) i będzie próbowała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidnice:

gość zaliczył regres do roli zmiennika Keylora Navasa.


Przecież był podstawowym bramkarzem w tym sezonie.
Choć faktycznie do jego formy można było
  • Odpowiedz