Wpis z mikrobloga

@chlodny__klecha: To są unijne dopłaty bezpośrednie wynikające z unijnej Wspólnej polityki rolnej. To nie jest nowa sprawa, tylko kolejny sposób dla idiotów, na śmianie się z własnych żartów.
  • Odpowiedz
@chlodny__klecha: ale śmieszne, ło #!$%@?, pacz pan świnia+ , a może jednak doczytaj o co chodzi, to sa normalne dopłaty z UE dla rolnictwa, tą kasę na dobrostan zwierząt z UE inne kraje już wykorzystują, u nas nie bo Platforma z PSL jak zwykle dała dupy

Czytaj wiecej, bo jak będziesz wierzył telewizji to w sandałach zimę będziesz #!$%@?ł jak ci powiedzą że to modne
  • Odpowiedz
  • 11
@chlodny__klecha Ja dziś też złapałem niezłe zdziwko. Przyszła do mnie klientka, po załatwieniu spraw wywiązała się luźna rozmowa, a ona nagle "ale te dopłaty do krów to jakiś poroniony pomysł". Myślę sobie o #!$%@?, ale wykop ma zasięg, ledwo baita zarzucili, a tu już jakaś losowa babka lvl około 50 łyka i powtarza dalej, a tu się okazało, że rząd tak na serio ;O Życie pisze najlepsze pasty...
  • Odpowiedz
@motaboy: @mercedes_amg: Niestety polski internet w pełnej krasie. Piszecie prawdę i próbujecie naprostować te wszechobecne wysrywy pożytecznych dzbanów, a spójrzcie na ilość plusów waszych i OP'a... ()

"500+ na każdą krowę, internet zalała fala memów- sprawdź najlepsze"

"Jarek daje świniom i krowom, a nie da nauczycielom"

No #!$%@? nie dziwne, że państwo polskie jest dymane bez mydła przez wszystkich dokoła, wliczając w to naszych
  • Odpowiedz