Wpis z mikrobloga

Napisał do mnie #niebieskipasek z którym chodziłam do klasy w liceum (teraz mamy po 27 lat). Nie mieliśmy wcześniej żadnego kontaktu, ale po kilku wiadomościach "kolega" przeszedł do opisu tego co by mi zrobił jakby był koło mnie i ogólnie próbował coś w stylu cybersexu czy coś... Powiedziałam żeby odpuścił takie teksty bo nie jestem zainteresowana i wiecie co sie dowiedziałam? Że jestem polka księżniczka XD i że gdyby był przystojniejszy to bym inaczej zareagowała... XD wiem że tu jesteś Krzysiu, tym sposobem nikogo do siebie nie zachęcisz.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #p0lka
  • 32
  • Odpowiedz
@Niebowa-asia: Ale przecież niedawno był taki śmieszny eksperyment na tym portalu ukazany o nazwie Klaudiusz i tam było pokazane, że dokładnie to co napisał Ci ten typ z liceum to prawda. Gdyby był przystojniakiem to byś była cała w skowronkach, że napisał a to co by pisał nie grałoby większej roli ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Azulana: Ale dlaczego Ty ciągle stosujesz to wyparcie? Nie chciałabyś się spotkać z fajnym ciachem i trochę pofiglować w takim stylu jak pisał Ci na fejsie? Jesteś heteroseksualna? Moze po prostu wolisz brzydali? Nie rozumiem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Azulana: Ok, spytam prościej bo chyba nie rozumiesz o co mi chodzi. Wolisz 185cm przystojniaka fajnie wyrzeźbionego czy 173cm kolesia z zakolami i lekkim brzuszkiem? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@legit1234: ale jakby do mnie ktokolwiek napisał, kogo nie widziałam przez -naście lat z jakimiś dziwnymi tekstami a la OP to na pewno, wbrew twoim dziwnym teoriom, nawet nie próbowałabym kontynuować rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@legit1234: ale czemu od razu zakładasz, że wszystkie dziewczyny są półmózgami i lecą jedynie na wygląd? Nie wiem jak Krzysiu wygląda, bo nie widziałam go juz dobrych kilka lat (od liceum jakies 8?)
  • Odpowiedz