Wpis z mikrobloga

Mireczki pisze jako kompletna zieleń jeśli chodzi o Wowa.
Mam pytanie?, jak waszym zdaniem najlepiej jest zacząć grać dla nowicjusza.

Przechodzić wszystkie dodatki po kolei ? Zacząć od nowego dodatku ? Aktualnie jestem na burning crusade i na początku miałem jeszcze zapał żeby grać solo ale to się staje już nudne, żywej duszy nie widać. Latanie po pustej mapie ...

Jakieś pomysły , rady ?

#worldofwarcraft
  • 20
wow ma to do siebie, że tylko aktualny dodatek jest żywy.
Zacznijmy od tego, że nikt jeszcze nigdy wowa nie przeszedł - bo się nie da.
Jako, że jesteś nowicjuszem to polecam po prostu wbijać lvl do max (samemu, nie przez boosta), żeby poznać swoją klasę i ogólnie na czym ten wow polega. Taka "prawdziwa" gra zaczyna się jak wbijesz max lvl. Polecam Ci też znaleźć jakąś socialną gildię (polską lub angielską
@Nevinn Korzystaj z group findera, żeby robić dungeony i szybciej wbić lvl. Pusto może być bo wybrany serwer jest słabo zaludniony. Zawsze można wrócić do porzuconych questów. Możesz też wejść na northrend.
@Nevinn: Najpierw sprawdź czy grasz na właściwym serwerze. Zrobisz maks lvl i się okaże że nie ma z kim grać. Jeśli interesuje cię PvP to sprawdź na forum czy sa gildie czy są aktywne. Będzie ci bardzo ciężko znaleźć kogoś dobrego do grania PvP jeśli masz nowe konto.
@bartpl: a jeszcze jedno pytanie mam, mniej więcej na którym contecie się skupić aktualnie ?

Gdzie można spotkać najwiecej ludzi ?

Rozumiem ze spotkać kogoś w krainach z pierwszych dodatków to będzie problem
@Xemioza: Możliwe, ale mogę się założyć, że nie ma takiej osoby, która ma wszystkie achi.
Musiałaby być zarówno świetna w pve, jak i w pvp. Dodatkowo być nolifem i farmić wszystkie reputacje. Mieć farta i z każdego raidu mieć wszystkie mounty/pety/ legendarki itp.

Niezapominajmy, że jest wiele "ukrytych" achi, jak i takich, które można zdobyć tylko w określonym czasie.
@Tyrande: Oczywiście, że są osoby, które posiadają wszystkie achievementy i chyba dla każdego wyznacznikiem ukończenia gry jest co innego, są osoby z wszystkimi petami, niektórzy mają wszystkie dostępne mounty.
Jeśli chodzi o achievementy, gdyż również moim celem jest zdobyć ostatnie 30, przez lata były exploitowane na miliard różnych sposobów poprzez wintrading, abusowanie bugów oraz granie w niekompetetywnych momentach, w niezbalansowanych momentach (pre-patche) lub są po prostu kupione. Achievementy PvE, wiadomo, nie