Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@Mlichal: nie - to wszystko samo się robi xD tak samo jak wystawianie ocen, plany naprawcze dla tych #!$%@?, zielone szkoły, dyskoteki, kółka zainteresowań, rady pedagogiczne, rozpiska planu nauczania - mógłbym tak wymieniać w nieskończoność ale wasze mózgi tego nie przyjmują ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 41
@powaznyczlowiek i to wszystko co napisałeś to odbywa się codziennie ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak poważnie to raczej mam to w #!$%@?, pracuje paru znajomych i nie narzekają, wiedzieli za ile idą do pracy więc nie wiem czemu teraz by mieli strajkować
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: wymieniaj dalej. Tylko dopisz ile razy w semestrze sa te wszystkie dodatkowe godziny? Chocby bylo ich 40 to i tak to jest śmiechna sali. Idz dalej pracuj 13,5 godziny tygodniowo nieudaczniku. Poza szkola nie istnieje dla ciebie miejsce pracy.
  • Odpowiedz
@n3sta: I weź wytłumacz takiemu policjantowi, strażakowi czy klawiszowi, że wiek emerytalny w Polsce to 65 lat

I weź wytłumacz takiemu posłowi, że żeby zarabiać pieniądze trzeba się stawiać w pracy
  • Odpowiedz
@n3sta strajkujacych zwolnić. Uczeszcza polowa dzieci do szkol mniej niz 15-20 lat temu, a nauczycieli ostało sie tyle samo i zaslaniaja sie karta nauczyciela- kolejna kasta, zaraz po gornikach! Wywalic to tatałajstwo, karte zabrac i moze wtedy cos sie poprawi...proste...
  • Odpowiedz
@Uszatymateusz: no ale przecież tak jest w większości zawodów, że się przygotowuje i dokształca, tylko że poza tym masz (minimum) 40 h tygodniowo :) Tylko gdzieś w fabryce na linii nie ma tego ale ludzie zarabiają tam minimalną często lub trochę więcej. No ale pracują co najmniej 40 h tygodniowo.

Przecież nauczyciel może zmienić pracę, są szkoły prywatne - ciekawe czy oni strajkują xD albo można zostać korepetytorem jak się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@qubeq: największa beka z rocznego czy nawet dwu rocznego urlopu na podreperowanie nerwów. #!$%@?, reszta zawodów to w ogóle nie jest stresująca... Związki zawodowe to raczysko które męczy nasz kraj
  • Odpowiedz
@Przydatniak: Pchali się - wiedzieli jaka to praca i ile płacą, nic nie stoi im na przeszkodzie w międzyczasie prowadzić firmę / dorabiać w inny sposób. Jeżeli nie ma tyle godzin/pracy to po co na siłę ma siedzieć? To bez sensu.. zacznie ściemniać. Zresztą oni nie chcą więcej pracować / czegoś zmienić - po prostu chcą 1000zł xD, a ludzie dorabiają sobie jakąś ideologię, że coś to zmieni.
Każdy będzie
  • Odpowiedz
@Aggressiv tak wie jak praca wygląda z perspektywy uczniaka xd moja mama jest nauczycielka i wiem ile siebie wkłada w pracę. Jeździ na jakies wycieczki ciągle coś organizuje. Ale oczywiste że wykop to głównie przegrywy które w szkole byli głównie gnebieni przez Alfy
  • Odpowiedz