Wpis z mikrobloga

@lastro: Ostatnio oglądałem kilka ze Stathamem więc pewnie Ci znajome, ale możesz rzucić okiem na np.
"W Obronie własnej", "Protektor", "Mechanik: Prawo zemstyy". Kolejne filmy to np. "Non-Stop" oraz "Tożsamość"z ciekawym i dobrze zreazliowanym motywem. Dalej "Wyspa", "Człowiek na krawędzi", "Ugrade", obie części Johna Wicka, ze starszych podobnych "Jack Reacher" oraz jego druga cześć. Z Dwaynem "W Pogoni za zemstą". Z nowszych "American Assassin", "Operacja Overlord", "Atomic Blonde". Większość pewnie znasz
@lastro: Dwie pierwsze części Avengersów są według mnie do dupy. Trzecia już znacznie lepsza, ale oglądanie jej bez znajomości uniwersum trochę się mija z celem.
Z superbohaterskich filmów z ostatnich lat to Logan jest całkiem niezły.
@Twitcher: Lubie filmy akcji, ale ogolnie nie ogladam duzo filmow, wiec z tego co wymieniles znam chyba tylko Johna wicka i tożsamość. Upreowadzona 1 tez mi sie bardzo podobało, dziwne ze nikt nie wspomina
@lastro: A może spróbuj jakiś serial? Jak masz mało wolnego czasu to odcineczek 45 minut jak znalazł. Fabuła dużo lepsza, wciągnie Cię także nie będziesz musiał szukać ciągle to nowego filmu. Jak u Ciebie z serialami?
@Twitcher: Oglądam the office - głownie w celu nauki angielskiego, odcinki 20 minutowe wiec nie męczą, a przy okazji dużo sie śmieje. Poza tym oglądałem wczesniej np. Homeland i tam najbardziej spodobała mi sie rola Quina, jak umarl, to juz mi sie odechcialo. Lubiłem też np. prison breaka. Oglądam też gre o tron
@tubbs: jeszczcze mi zostało 2,5 sezonu. Wolałbym coś w co można sie wczuć, typu homeland z 4 i 5 sezonu z quinem na czele albo jakis prison break albo cokolwiek troche przejmującego