Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, chcę sobi sprowadzić auto z chin. Zastanawiam się nad dwoma modelami: Volkswagen Phideon i Audi A6L (C8). Mam kilka pytań, zanim polecę do chin. 1. Czy Systemy multimedialne będzie można ustawić na j. polski? 2. Czy te auta spełniają wszystki europejskie standardy? 3. Czy ASO u nas w kraju zrobi mi przegląd i znajdzie części? 4. Czy nie będę mieć problemu z kupnem auta w Chinach i transportu do Polski? 5. Czy bez problemu i modyfikacji będę mógł zarejestrować auto w Polsce?

#motoryzacja #chiny #audi #volkswagen #zakupauta
  • 7
@Kiebab: zapłacisz z pewnością cło + koszta transportu i tłumaczenie dokumentów z chińskiego na polski. Z częściami problemu być nie powinno bo to to samo co w Europie a co do ASO to zależy czy będą chcieli. Pamiętaj ze jak tam kupisz to ot tak jechać tym nie możesz bo tam obcokrajowcom ogólnie ciężko jest jeździć bo musisz mieć odpowiednie papiery, najlepiej znaleźć firmę z laweta.

Weź pod uwagę ze po
@FeyNiX: Jeśli chodzi o pieniądze, to się nie martwię. Firmę mogę znaleźć, ale nie wiem czy będę mógł go normalnie zarejestrować i czy da się ustawić system na j. Polski
@Kiebab: jak się nie da to pewnie można wgrać soft na nowo ale tanie nie będzie. Ja mieszkam w UK i teraz w każdym nowszym samochodzie można wybierać w językach ale głównie Europejskich.

Dobrze liczyłeś czy ci się opłaca?
Jeszcze nie liczyłem, dlatego że tych samochodów w Europie nie ma, a konfigurator z Chińskich stron przez tłumacz w Google Chrome się nic, a nic nie chce przetłumaczyć. Więc nie wiem ile będzie ten samochód kosztować dokładnie i który model wybiorę ale raczej VW<Audi