Wpis z mikrobloga

Zapraszam do śledzenia tagu #wysluchaniapubliczne Zaczynamy w Warszawie za mniej więcej tydzień. Pierwsi kandydaci się zgodzili. Pytania do kandydatów tu: https://obywatelemajaglos.pl/pytania-do-kandydatow-do-pe/ Tamże szczegóły scenariusza wysłuchań.

Będzie wszystko stremowane, nagrywane i będzie też możliwość zadawania swoich pytań kandydatom przez internet.

Tak na zachętę w kontekście afery z finansowaniem Solidarnej Polski i nader powolnego dochodzenia w tej sprawie.

https://www.wykop.pl/link/4878111/defraudacja-solidarnej-polski-prokuratorzy-wybrneli-z-tropienia-afery/

(Uwaga: Sylwia Spurek z Wiosny, ta na zdjęciu, została wylosowana przypadkowo, i zdjęcie to nie znaczy, że akurat ją będziemy pytać o prokuraturę europejską).

Członkowie i sympatycy #razem, osobliwie z Warszawy, są uprzejmie proszeni o kopnięcie swojej partii w d... na rozpęd, bo mamy całkiem entuzjastyczną reakcję pełnomocniczki wyborczej Wiosny, deklaracje kilku sztuk kandydatów z KE, a Lewica Razem nas póki co z nieznanych mi powodów olewa, choć na zdrowy rozum im powinno zależeć najbardziej.

#polityka #obywatelerp #wybory #neuropa
Andreth - Zapraszam do śledzenia tagu #wysluchaniapubliczne Zaczynamy w Warszawie za ...

źródło: comment_l9AqHfNdtI5z1kEJxpWBnndqEaYnpYer.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Członkowie i sympatycy #razem, osobliwie z Warszawy, są uprzejmie proszeni o kopnięcie swojej partii w d...


@Andreth: Czyżbyś także miała okazję zakosztować „dyskusji” z miłośnikami jedynej prawdziwej lewicowej partii w granicach obserwowalnego wszechświata, czy to tylko dlatego, że olewają wasze zaproszenia? Strzelam, że chodzi im o to, że jesteście li-be-ra-ła-mi, nawet jeżeli nimi nie jesteście. Czekam do jesieni, aż toto sobie głupi ryj rozwali, bo poza korwinistami
  • Odpowiedz
Czyżbyś także miała okazję zakosztować „dyskusji” z miłośnikami jedynej prawdziwej lewicowej partii w granicach obserwowalnego wszechświata, czy to tylko dlatego, że olewają wasze zaproszenia?


@shadowboxer: Akurat "doły partyjne" są z nami chyba zasadniczo OK, przynajmniej ci, którzy ze mną rozmawiają (oczywisty nielosowy dobór próbki, zaznaczam). Co zarząd, nie wiem.

Strzelam, że chodzi im o to, że jesteście
  • Odpowiedz