Wpis z mikrobloga

Czyli mamy ustępować miejsca siedzące żulom i ćpunom w autobusach i tramwajach ? Mam nadzieje, że te biedaki maja chociaż wyższa aprobate niż kombatanci i inwalidzi wojenni.


@NawrotZdR: A co to za różnica czy komuś zniszczył zdrowie np. jakikolwiek chemiczny środek ochrony roślin czy alkohol albo narkotyki skoro efekt jest taki sam? Nigdy nie wiesz dlaczego ktoś wpadł w alkoholizm albo w narkotyki więc nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie. Owszem,
  • Odpowiedz
@tojestmultikonto: Menele to są #!$%@? #!$%@?, byłem kiedyś świadkiem jak menel ruchał w dupsko innego #!$%@? do odciny menela, czaisz to #!$%@? ? I oni maja prawo do nazywania się ludźmi ? To są psy do ubicia a ty ich porównujesz do jakiegoś gościa co się jakimś gównem od kwiotków zatruł. we
  • Odpowiedz
Najśmieszniej jest gdy kaleka śmieje się z czyjegoś kalectwa tylko dlatego, że nie jest w stanie zauważyć tego, że sam jest kaleką i to w dodatku przez swoje kalectwo umysłowe.


@NawrotZdR: Widzisz, triggerujesz sie, a po prostu stawiasz znak rownosci miedzy smianiem sie a wysmiewaniem ¯\_(ツ)_/¯ Mnie zarty o grupach do ktorych sie zaliczam smiesza tak samo, jak te o cudakach, murzynach czy niemcach. Po prostu musza byc smieszne.

@
  • Odpowiedz
@NawrotZdR: A co to za różnica czy komuś zniszczył zdrowie np. jakikolwiek chemiczny środek ochrony roślin czy alkohol albo narkotyki skoro efekt jest taki sam? Nigdy nie wiesz dlaczego ktoś wpadł w alkoholizm albo w narkotyki więc nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie. Owszem, pewne postawy czy zachowania mogą być dla ciebie nie do zaakceptowania jednak nie jesteś w stanie podać ich konkretnej przyczyny nie znając dość wnikliwie konkretnego przypadku przez
  • Odpowiedz