Wpis z mikrobloga

Mirki szuka ktoś pracy za granicą? (Holandia)

Mogę załatwić bez problemu o ile:
-nie boisz się temperatury
-masz zdrowe płuca

Szefostwo nie ma żadnych wymagań. Możesz ani słowa w żadnym obcym jezyku mówić. Możesz mieć sześćdziesiąt lat. Możesz nie mieć żadnego doświadczenia zawodowego. Bylebyś tylko wstawał rano i pracował.

Na start 12e brutto, około 10 netto. Dużo nadgodzin, o ile będziesz chciał robić po 6 dni w tyg, ale możesz też pięć. Możesz jeździć tak jak ja co sześć tygodni na dwa urlopu. Albo pięć i jeden. Albo dłużej pracować. Co kto woli.

Praca przy produkcji kompostu do pieczarek. Śmierdzi. Nikt nie chce robić. Wiatraki uciekają jak zobaczą. Polacy wylatują głownie za picie. Szukają pięciu osób.

Jak ktoś chce to plusujcie i piszcie na PW

#praca #holandia #euro #zarabianie #polak
#programista15k ;)
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hotpizza: bo pracujesz w amoniaku z kompostu. Jak ktoś ma problem z płucami to zaczyna kaszleć i nie da rady. No i przy myciu maszyn w powietrzu jest zawiesina wodna, więc też można mieć problemy. Jeden na dziesięciu z tego powodu rezygnował
  • Odpowiedz
bo pracujesz w amoniaku z kompostu. Jak ktoś ma problem z płucami to zaczyna kaszleć i nie da rady. No i przy myciu maszyn w powietrzu jest zawiesina wodna, więc też można mieć problemy. Jeden na dziesięciu z tego powodu rezygnował


@hotpizza:
  • Odpowiedz
@sandal: napisz do @heikumkeikum: ja moge w przyszlym miesiacu poszukam ofert i zamieszcze tutaj, ja bardziej w logistyce siedze wiem ze na start OTTO w centrum dystrybucji AlbertHeina maja dobra prace, ale sa tam tez cpuny...

Polecam pracowac w korporacjach typu Albert Hein lub Jumbo, Tam Cie na 100% nie zwolnia Jak mieszkanie wynajmiesz i sa dobrze zorganizowane jak w zegarku, dostaniesz osobe ktora Cie wyszkoli, zawsze placa
  • Odpowiedz
@sandal: napisz z jakiego powodu? Chyba jedyny ze biora wszystkich jak leci i czasami trzeba szkolic osoby ktore nie chca pracowac lub przychodza pijane ale one szybko rotuja i mozna sie nimi nie przejmowac.

Nie znam nikogo aby OTTO zwolnili za wynajecie sobie mieszkania, albo zeby nie placili

OTTO nie jest zle na pierwsza prace
  • Odpowiedz
@jaktrwogatonawykop: Naliczyli mi kare 400 euro za rzekome zdemolowanie pokoju gdzie podpisywałem papier opiekunowi lokacji, i cały czas wysylaja mi ponaglenia do zaplaty, dzwonilem do nich zeby mi wyslali jakies dowody na rzekome zniszczenie tego pokoju, nie ma do dnia dzisiejszego
  • Odpowiedz
@sandal: czy zwolnili kogos jak zrezygnowal z agencyjnego mieszkania? Nie?
Takie sytuacje to maja miejsce na parkach bungalo, jedyne co moge polecic to tam nie mieszkac

Ale praca byla, placili na czas, formalnosci wszystkie zalatwiaja, lekarza, gemente, w kazdej korporacji tak jest, dlatego tyle ludzi ciagnie do korpo

Jak juz sie mieszkanie ogarnie to mozna dalej aplikowac do innych firm, OTTO nie ma z tym problemow
  • Odpowiedz
@sandal: @jaktrwogatonawykop: ja sie bardzo dobrze dogaduje, po dwóch latach pracy poszedłem na prywatne mieszkanie i nie mam na co narzekać, bo tych na prywatnych traktują lepiej niż tych na ottowskich.
Ja robię w AH od 2014. Stawka 13€/h i mimo prób nigdzie dookoła w moim mieście nie ma pracy za lepsza stawkę.
  • Odpowiedz