Wpis z mikrobloga

Czy wam w #radom #inpost i #paczkomaty też działają tak #!$%@??

Korzystam z nich w sumie chyba odkąd weszli na rynek, na początku korzystałem w Lublinie - za każdym razem jak paczkomat był przepełniony, dostawałem smsa, że do godziny X będzie pod nim kurier i będzie można odebrać.
Od około 2 lat korzystam z nich w Radomiu i od samego początku nie działa to ni #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Za każdym razem paczka bez żadnego pytania ląduje w:
- paczkomacie około 4km dalej (to było na początku, zgłaszałem ze 20 zgłoszeń do inpostu, zdziałałem tyle, że chyba z 5 paczek wróciło do nadawcy, mimo, że na infolinii obiecywali, że oczywiście, dostarczą do mojego paczkomatu, jak zwolni się miejsce (°° )
- punkcie obsługi 500m od paczkomatu - tu niby spoko, ale oczywiście godziny otwarcia i nie zawsze da się zdążyć
- punkcie magazynowym 3km dalej.

Ostatnio się ucieszyłem, bo dostałem smska, że mój paczkomat może być pełny i czy zgadzam się na przekierowanie do drugiego, najbliższego. Przekierowałem zadowolony, a tu dupa - następnego dnia paczka w punkcie magazynowym...

Jak to jest, że w jednym mieście ta sama usługa działa jak złoto, a w drugim jak gówno? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #gorzkiezale
  • 11
@jezely_pan_pozwoly: ja właśnie czekam, bo wczoraj minął czas magazynowania mojej paczki, ale jeszcze nikt się nie pofatygował, żeby ją wsadzić do paczkomatu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może niepotrzebnie się #!$%@?, ale jak mam porównanie z tym czego doświadczyłem w Lublinie, to trochę mi się odechciewa z nich korzystać...
@aksal89 U mnie to samo. Ostatnio co paczka to przychodzi pytanie czy zgadzam się na przekierowanie paczki do innego Paczkomatu, bo wybrany przeze mnie być przepełniony. Zawsze się zgadzam i cóż z tego, skoro paczka wylądowała w magazynie.
@aksal89: Korzystam też prawie od ich początków i może nie tak często, ale przynajmniej kilka-kilkanaście razy w roku i nigdy też nie miałem żadnych problemów. Raz tylko musiałem odebrać w punkcie gdzieś blisko.
@Majestic12 to ja właśnie przy Lidlu mam takie jazdy ( ͡° ʖ̯ ͡°) ostatnio przy każdym przepełnieniu paczka trafia na Kusocińskiego (przy Warszawskiej), nawet jak dostanę smsa z przekierowaniem do innego paczkomatu (i oczywiście się na nie zgodzę) ( ͡° ʖ̯ ͡°)