Wpis z mikrobloga

Ludzie ale mam doła.

Moja mama była u ciotki w niemcach na urlopie sobie w odwiedzinki. Naprzywoziła słodyczy i mówiła że są dużo lepsze niż w cebulandii. Mówię, że nie wierzę, bo nasze kinder bueno pewnie smakuje identycznie jak tamto kinder bueno.

Poszedłem więc do biedro, kupiłem kinder bueno z biednego cebulackiego sklepu biedro.

Wziąłem kinder bueno z niemiec które zostało mi przywiezione.

Smakuję

#!$%@? szok....... serio niemieckie lepsze. Niemieckie smakuje pysznie, jak nutella, ma grubszą czekoladę. A polskie jest takie #!$%@? biedackie serio. Jak jadłem tylko polskie to tego nie widziałem. Ale mając dwa obok siebie widać to gołym okiem. Powiedzcie mi dlaczego tak jest? Dlaczego jesteśmy #!$%@? gorsi, jesteśmy #!$%@? traktowani jak małpiszony, podludzie, #!$%@? niewolnicy.

DLACZEGO NIE MAMY DOBREGO KINDER BUENO JAK ONI

po robocie sprawdzę co jeszcze przywiozła i będę porównywał kurła........

jestem załamany

  • 45
@LZBNZ Bo Polacy są traktowani jak zwierzęta, które kupią gorszy jakościowo produkt mniej więcej za tą samą cenę. Do nas trafia najgorsze gówno od jedzenia po ubrania i sprzęt.
Miałem kiedyś słuchawki z Niemiec i działały z trzy lata zanim padły.
Kupiłem takie same w Polsce i zepsuły się po połowie roku używania.
Cena w przeliczeniu taka sama, a nawet było trochę drożej w Polsce, bo sklepy dowalają sobie "januszowe".
Ktoś powie,
@LZBNZ Potwierdzam, mieszkam blisko granicy z Niemcami i na większe zakupy jeżdżę właśnie tam. Każdy produkt jest lepszy jakościowo, od artykułów spożywczych po odzież i elektronikę. Nawet czasami w zwykłym Markt Kauf można dorwać świetne buty znanych marek. Nawet #!$%@? skarpety są lepsze. Największą różnice widać właśnie na chemii i spożywce. Autentyczny przykład - płyn do płukania - niemieckiego wystarczy wlać pół nakrętki a ubrania pachną długo po praniu, przy polskim płynie
@Amerykanski-Naukowiec Wcale się nie dziwię, że zrezygnowali z tej promocji.
Jednak uważam za niesprawiedliwe, że zachodnie firmy sprzedają w Polsce gówno za tą samą cenę co u siebie.
Taki proceder trwa już od początku wejścia zachodniego kapitału do Polski, a ta akcja z oddawaniem produktów to i tak jednorazowe działania na dodatek z inicjatywy jednej sieci sklepów. Po prostu Polacy nie dorośli wystarczająco do takich okazji.
Ludzie nie wyzbyli się mentalności homo
po odzież i elektronikę.


@DragovEU: Tak bo producent np. LG co ma produkcje w Polsce ma 2 linie produkcyjne dla polaka druga dla EU i reszty świata... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Owszem ceny mają niższe ale to jest TO SAMO w przypadku ubrań i elektroniki, ludzie na przykład mają te same usterki co na całym świecie jeżeli chodzi o elektronikę. Chyba że masz na myśli gówno firmy
@LZBNZ zamiast oceniać efekty tych dzualan, spojrzmy na przyczyny tego dlaczego na naszym rynku mkzna znaleźć produkty nizszej klasy.

Skoro na rynku konkurencja typu Januszex Słodyczex sp. Z o.o. oferuje produkt na poziomie gówna, to wystarczy że korporacja zaoferuje produkt nieco mniej gówniany żebyś zdominować rynek. Żadna firma nie zakłada, że Polacy to gorszy sort i robią nam na złość, tylko umieją liczyć. Skoro aby wygrać na rynku wystarczy robić produkt takiej
Tak bo producent np. LG co ma produkcje w Polsce ma 2 linie produkcyjne dla polaka druga dla EU i reszty świata... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sad_pepe: Oczywiscie, ze tak jest. Pracowalem u pewnego baaardzo znanego producenta zywnosci i tam nikt nie ukrywał, że jak na opakowaniu masz napisy po polsku wegiersku i czesku to to jest produkt drugiej kategorii. Oczywiscie cena byla taka sama jak w