Wpis z mikrobloga

Chciałbym czasem do kogoś morde otworzyć, wyzalić się, poczuć kochany, #!$%@? nie wiem porobić coś, albo wiedzieć, że przyjde na chate i porucham, ale nie #!$%@? #!$%@? dziecinstwo uksztaltowalo taka #!$%@? i koniec i chociaz byc sie zesral nie naprawie juz zrytej głowy. PODŚWIADOMOŚĆ TY #!$%@?. Sprobuje jeszcze pojsc do psychologa, jak to nie pomoze to juz #!$%@? i #!$%@? w loszki.
#przegryw #tfwnogf
p.....a - Chciałbym czasem do kogoś morde otworzyć, wyzalić się, poczuć kochany, #!$%...

źródło: comment_94IT3DOTgzDJaPciWfkIFHDwAH4zZk2O.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@przegrywanieToMojaPasja: feelsy w sensie przemyślenia? Sory bo nie kminię.
Przyznam że mam grupkę znajomych, dobrze się trzymamy, jeden z naszej piątki znalazł babę, z jednej strony jest mu dobrze, z drugiej jednak mocno go ograniczyła. Co i rusz do niej lata, podejrzewam że też przez nią nie może sobie roboty znaleźć ani pochlać przy weekendzie z nami. Generalnie reszta naszej gromady w tym ja świetnie dajemy sobie radę bez bab, mam
  • Odpowiedz
@przegrywanieToMojaPasja: spróbuj czymś się zająć. To może być głupie co napisze jednak złap za rower i wyskoczy w nieznane lub zwyczajnie tereny które rzadziej odwiedzasz nieopodal miasta. Fajnie jest się zatrzymać choć na chwilę i przestać gnać jak wszyscy wokół. Choć przez chwilę zatrzymać myśli, skupić się na ładnym widoczku. Idąc do sedna myśli, dobrze jest mieć pasję, jakaś swojego rodzaju od skocznie od tego wszystkiego. Dla mnie tym czymś jest
  • Odpowiedz