Wpis z mikrobloga

Stan rowerów miejskich w Poznaniu (4G) Miasto z naszych podatków dopłaca kupę kasy dla niemieckiej firmy a w zamian dostajemy nie działające gówno. Brak mi słów na #nextbike #poznan

Na trzy wypożyczenia dwa razy musiałem dzwonić na infolinię, na Facebooku w poście o tych rowerach na fp Nextbike też same negatywy, zapytałem na grupie poznańskiej - też same negatywy. Na filmiku zresztą widać - żaden rower na stacji nie działał.

Czy w tym mieście nic się nie potrafi zrobić dobrze? Miał być fajny środek transportu, zmniejszający korki i przepełnienie w zbiorkomie -jest niedziałające gówno do którego połowa ludzi już się zraziła a nawet sezon nie wystartował.

#rowerymiejskie #rowery #venturilo
M.....9 - Stan rowerów miejskich w Poznaniu (4G) Miasto z naszych podatków dopłaca ku...
  • 5
@quintic: no widocznie takich co miało pecha jest więcej. Tylko u mnie problemy pojawiały się w kilku momentach wynajmu, najczęściej to było brak możliwości zwrotu bo wszystkie miejsca na stacji były zajęte, a aplikacja i terminal mówiły że proszę wpiąć w stojak.
Nie liczę sytuacji kiedy np. trzeci rower dopiero się wypiął bo to jednak sukces i nie potrzebowałem interwencji infolinii.