Wpis z mikrobloga

Naprawdę aż tak was kole prawda w oczy i nie jesteście w stanie prowadzić rzeczowej dyskusji w tej kwestii? Biedni pokrzywdzeni mężczyźni, cierpietnicy, którzy w ramach TESTOWANIA kobiet, czy nie są łatwe są zmuszeni do uprawiania seksu. Jeśli uważacie takie kobiety za łatwe to jesteście tak samo łatwi jak one uprawiając z nimi seks na pierwszej randce. Jeśli dwójka ludzi ma ochotę na seks na pierwszej randce to dlaczego ma tego nie robić i dlaczego tylko kobietom się obrywa, a z mężczyzn robi się testerów? Jeszcze dopisywanie do tego jakiejś chorej ideologii. Gdyby ktoś naprawdę chciał tak „przetestować” to by się na ten seks nie zdecydował i po prostu nie kontynuował spotkania, bo widocznie ma inne podejście do związków. Oczywiście zaraz zostanę zaatakowana i zwyzywana od p0lek, ale taka obrzydliwa hipokryzja i podwójne standardy nie mogą pozostać bez komentarza. #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
somskia - Naprawdę aż tak was kole prawda w oczy i nie jesteście w stanie prowadzić r...

źródło: comment_vrtmiYkecPupIiEtdLFkkylZHl8LOep6.jpg

Pobierz
  • 70
seksualność kobiet i mężczyzn nie ma znaczenia w kontekście seksu na pierwszej randce.

Albo uznajemy, że obie płcie się szmacą, albo żadna

Nigdy nie było i nie będzie, że facet "korzysta, testuje i jest spoko" a kobieta "się szmaci"


@BloodyMassacre26: Piękne postulaty, z tym że jedynie opisują jakbyś chciała, żeby świat działał, a nie jak jest w rzeczywistości. Mój poprzedni komentarz właściwie tłumaczy dlaczego tak jest w przypadku wszystkich trzech.

niby
@BloodyMassacre26: Nie ma żadnego z boku, bo jesteśmy zwierzętami i z definicji kierują nami te biologiczne powody. Możemy jedynie być ich świadomi lub je ignorować.

Ale przyznasz, że w dalszym ciągu gdzieś sra ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że robimy to w wyznaczonych miejscach także wynika z biologii i nie jest unikalne dla człowieka - wystarczy spojrzeć choćby na kota czy chomika.
@somskia: kobieta, która daje na pierwszym spotkaniu nigdy nie będzie przez faceta traktowana poważnie, w kategoriach związku - deal with it. I tutaj żadne posty o równouprawnieniu nie pomogą. Później tylko jest płacz, dlaczego ja przyciągam facetów którzy nie traktują mnie poważnie ¯_(ツ)

Facetów rozpasanych seksualnie też się obecnie piętnuje, fakt że o ten seks muszą się trochę postarać I zabiegać (jeszcze nie widziałem kobiety która latała z kwiatami, winem
@BloodyMassacre26: pewnie jakaś część tak ma, aczkolwiek znam wiele przypadków które przeczą temu co piszesz. Po pierwsze, kobiety, jako bardziej uczuciowe, bardzo często w seks wkładają wiele emocji co prowadzi do uczuć (częściej przy FwB z ich strony wychodzi zakochanie).

Po drugie, kobieta jak już rozłoży nogi to lubi sobie tę decyzję racjonalizować i tak krok po kroku dochodzi do wniosku, że może warto z tym facetem spróbować związku skoro wydaje
@BloodyMassacre26: Typ,ktory duzo ruchal jest wysokiej jakosci bo (nie liczac #!$%@?) kobiety nie daja byle komu. Typ zeby duzo ruchac musi spelnic duzo czynnikow(wzrost,morda,miesnie,majatek,popularnosc,dobra gadka). Zreszta kolega wyżej juz wszystko wyjasnil