Wpis z mikrobloga

Brak Andera w ostatniej kadrze meczowej już zapowiadał, że coraz mu bliżej do PSG. Szkoda bardzo, ale nie żałuję posiadania jego dwóch koszulek, prawdziwy walczący czerwony diabeł. Kogo byście widzieli na jego miejscu?

#bojowkaherrery #united
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczarrra: W ogóle jak tak patrzę, to United wymaga SPORYCH zakupów.

Jesse i Smaldini nadają się głownie na ławkę. Prawy skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia to mus plus lepszy partner dla Lindelofa.

Jones do pozbycia
  • Odpowiedz
@pieczarrra: dla mnie to był idealny kapitan United, serce drużyny.

Generalnie teraz w United źle się dzieje. Do ministremu przedostała się tylko informacja jak to Solskjaer odmienił United. Nikt nie mówi głośno o tym że United przegrało 3 z 4 ostatnich męczy. Że odchodzi Herrera, Mata, prawdopodobnie DDG który gra gowno od kilku meczów, że Pogba może odejść. United nie wykorzystało przegranej Tottenhamu na zbliżenie się do 4. United przedłużyło umowy z takimi drewnami jak Smalling, Jones i Young.

W United do tej pory nie ma dyrektora sportowego mimo że poszukiwania trwają od
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Przede wszystkim to bym wyjaśnił sprawę de Gei i Pogby. Nie chcą grać albo chcą kosmiczne podwyżki? Do widzenia i w ich miejsce Oblak i Eriksen. Poza tym sporo zmian powinno być... Matic, Rojo, Smalling out, Sanchez to samo. W ich miejsce wan Bissaka, Neves, Skrinar i jakiś skrzydłowy.
  • Odpowiedz
@utede: już każdy tak idzie do United którego nie będzie LM, ochłoń chłopie bo po stylu wypowiedzi mam wrażenie że udzielasz się aktywnie na devilpage
  • Odpowiedz
@khyn: Co za prostacka wypowiedz... Wan Bissaka, Neves i Skrinar graja w LM? Pogba tez jak przychodził to grali w LM? Poza tym jak masz szklana kule i wiesz kto zagra w nowym sezonie to podaj wyniki lotka.
  • Odpowiedz
W United do tej pory nie ma dyrektora sportowego mimo że poszukiwania trwają od roku.


@b0b3r: Czytałem ostatnio na /r/soccer i /r/reddevils, że z końcem sezonu na 99% ma być ktoś zatrudniony. Phelan ma zostać również na stałe przy OGS.

Ja bym radził trochę jednak ochłonąć. Dużo ostatnich problemów jest spowodowanych również zwyczajnie krótką ławką i plagą kontuzji w ostatnim czasie. Można było się spodziewać, że odniesie to negatywny skutek
  • Odpowiedz
@b0b3r: W weekendowym meczu jeżeli chodzi o taktykę i plan meczowy nic Ole nie zarzucić nie można. Plus Wilki w tym sezonie grają bardzo dobrze vs. Top6
  • Odpowiedz
@b0b3r: oglądaliśmy wiec 2 różne mecze a o piłce masz mała wiedzę chyba. Lukaku zmarnował główkę z 2 metrów i setkę, Lingard główkę z 5m i powinniśmy prowadzić 2/3 bramkami.
Jeśli chodzi o Barcelonę to PSG też się miało po nas przejechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) radzę ochłonąć i poczekać do końca sezonu bo gdybać może każdy w inna stronę
  • Odpowiedz