Wpis z mikrobloga

PROPOZYCJA 04.04.2019 #04
Spotkanie: RSSS - Betis
Bukmacher fortuna
Typ: BTS
Kurs: 1.79

Spotkanie: Leganes - Valladolid
Bukmacher fortuna
Typ: gol gości
Kurs: 1.70

Alternatywa:Brondby - Aalborg - awans gospodarzy - kurs 1.47 fortuna

Analiza:
https://www.facebook.com/groups/555577691603210/

Stronę można równolegle śledzić na Facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/OkiemTypera/
lub wpisując: "Okiem Typera - typy bukmacherskie"

Powodzenia!
#bukmacherka #typybukmacherskie #sport #rozrywka #laliga
Luca199491 - PROPOZYCJA 04.04.2019 #04
Spotkanie: RSSS - Betis
Bukmacher fortuna
T...

źródło: comment_x06P4791GJOKGwh0wSyCPvuBkjIoAjvS.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luca199491: 1. Czy obstawiasz typy, które wstawiasz?
2. Jaki jest Twój bilans pieniężny z typów które obstawiasz z okresu ostatniego miesiąca? Nie chodzi mi o to ile kuponów wygranych i ile przegranych tylko o konkretne liczby ile jesteś na plus bądź ile jesteś na minus.
  • Odpowiedz
@Luca199491: 3. Jaki jest Twój współczynnik procentowy wygranych dwóch typów które wstawiasz? Pytam się z ciekawości, bo widzę, że masz nachalną taktykę dania propozycji na to, że przeciwna drużyna zdobędzie gola a w zatrzważający sposób się z tym mylisz analizując Twoje mecze La Ligi (po Twoich postach można wysunąć wniosek, że to ją najczęściej oglądasz, jednakże nie ma się to z jakimkolwiek plusem odnośnie typów w perspektywie dłuższej niż powiedzmy
okociskoko - @Luca199491: 3. Jaki jest Twój współczynnik procentowy wygranych dwóch t...

źródło: comment_Qk7UiHz0JyPLqJURbRx2WdHwgzMoRfBH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Luca199491: 4. Wstawiasz już posty od dłuższego czasu i nie chce Ci krytykować, ale skoro już wstawiasz to na pewno przeprowadzasz analizę trafionych typów oraz błędów które popełniłeś, więc jestem ciekaw Twojej argumentacji odnośnie wymienionych przeze mnie powyżej pytań
  • Odpowiedz
@oko_ci_skoko: w pierwszej kolejności odsyłam do FAQ'u w którym poruszyłem większość kwestii o które pytasz: tutaj

1. Gram najczęściej w weekend + okazyjnie wtorki/środy, gdy oferta jest taka jak w tym tygodniu.
2. Jeśli w ciągu miesiąca zagram 6 kuponów i każdy zagram za stawki od 2-10 zł, to maksymalna strata wynosi 20-30 zł, przy dobrych miesiącach jest to np. 50-100 zł. - i w sumie tutaj pojawia się słowo klucz: rozsądek, jeśli ktoś śledzi moje typy i uważa, że mam beznadziejną skuteczność, to powinien grać sam, albo odwrotne typy, bo tak naprawdę na 100 analiz tylko 2-3 osoby wypowiedzą się przed meczem i podważają typ, który faktycznie może okazać się nietrafiony (lub trafiony), a pisanie po meczu, że "jak mogłeś coś tam dać", jest po prostu zabawne)
3,4 - Nie ma czegoś takiego wyciąganie wniosków z nietrafionych typów - każdy mecz to osobna historia i każdy typ może wejść w danej chwili - zwróciłeś uwagę na gole niefaworytów, które np. nie siadły w przypadku meczu Valladolid, ale dla porównania wczoraj, wszedł gol Rayo, innym razem mógł wejść jakiś gol Girony z Atletico itp.
Jeśli kupon nie wchodzi przez gola w 93 minucie, to dla Ciebie i tak to będzie nietrafiony typ, który wynika z mojej niewiedzy? natomiast jak ten sam gol da trafienie na kuponie, to najczęściej się widzi - "no
  • Odpowiedz