Wpis z mikrobloga

Ostatnio się tak striggerowałam. Gorsi od kolesi z tagu przegryw są p0lacy.
3/4 tego protalu to taki #p0lak
Cechy charakterystyczne:
1. Pod płaczami #przegryw taki #p0lak zawsze pisze ile to on nie miał randek/dziewczyn, ale żadnej rady nie potrafi udzielić. oprócz standardowego OLEJ TE KARYNE
2. Siedzi na wszystkich tagach typu boners i olawgw i sam nie wie co mu się podoba, ta za chuda, ta za gruba, ta za normalna, ta za czarna, ta za biała, raz źle, że z instagrama, raz dobrze.
3. Narzeka, że wszystkie #rozowypasek nie mają hobby, a #p0lak ma hobby bigbrother i gra na konsoli. W ogóle kobieta ma mieć hobby, tylko po to, żeby mieć mniej czasu na wychodzenie z nim w miejsca publiczne, bo jeszcze będzie musiał za coś zapłacić. Dziewczyna prosi na randce o kupienie wina do kolacji, którą robi #pdk i od razu wpis na mirko 'co za p0lka, miałem płacić, tfu'.
5. Kiedy ktoś się żali, że ma jakikolwiek rodzinny problem, jedyną odpowiedzią p0laka jest wyprowadź się. No bo jak to tak, ktoś kto pracuje mieszka z rodzicami???!?1?!1
'Drogie mirko, mój tata chrapie przez ścianę, że nie mogę się wyspać do pracy, jak mu pomóc? -Sobie pomóż i sie wyprowadź cieciu! - wyprowadź się! -po co mieszkasz z rodzicami, ja bym się tak nie męczył'
Skandal kuwa, p0lak po maturze sie wyprowadził, bo od razu był 15k.
6. No właśnie jest 15k, nie wiadomo co robi, ale ma prace biurową i pracuje z samymi #p0lka i #logikarozowychpaskow i czego one tam nie gadają: tylko o seksie i zdradzaniu. No tak było.
7. Nie chce, żeby baba leciała na kasę, ma pracować sama i zarabiać solidnie, ale z drugiej strony na ból dupy, że koleżanki z pracy plotkują przy kawce, zamiast klikać na kompie, no one tam kuwa nic nie robio!!! No i że w ogóle musi pracować z babami itd patrz wyżej.
8. Piecze go dupa, że więcej mężczyzn niż kobiet popełnia samobójstwo. To wszystko przez te p0lki. To te loshki coorvy i księżniczki takich dobrych chłopaków doprowadzają na skraj załamania.
9. A jak już o samobójstwach mowa - typowy p0lak z wykopu jest z Wrocławia, bo tutaj kurde wszyscy są z Wrocławia.
10. Zawsze piszą jak pluje na p0lki. A ja nas Was p0lacy nie pluję, bo to własnie odróżnia Polaka od p0laka, że szanuje.

Podsumowując polak jest gorszy niż p0lka, bo ona przynajmniej nie udaje, że nią nie jest.
Już się uzewnętrzniłam.

Ament.
  • 6
  • Odpowiedz
A jak już o samobójstwach mowa - typowy p0lak z wykopu jest z Wrocławia, bo tutaj kurde wszyscy są z Wrocławia.


@ramionko: Coś w tym jest. No a wszystkie p0lki są chyba z Warszawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ramionko: Trochę prawdy, nieco strereotypów, odrobina goryczy.
Przyjemnie się czytało, uzewnętrzniaj się częściej, ale nie ma co generalizować, charakter jak dupa, każdy ma inną ;)
  • Odpowiedz