Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zbieram się ostatnio na kupno #audi a4 b7 z silnikiem 1.6, ale ciągle słyszę opinie że ten silnik jest za słaby do tego samochodu. Ktoś może coś powiedzieć na ten temat? Ogólnie to nie jestem jakimś #!$%@?, tylko typem człowieka który jeździ od punktu A do B.
#samochody #pytaniedoeksperta
  • 12
@Bigby: Co prawda A4 nie jeździłem, ale miałem trochę do czynienia z Mondeo MK4 1,6 (a auto podobnej wielkości i mocy) - przyspieszenie jest znośne tylko gdzieś do 60km/h, dalej trzeba go piłować prawie do czerwonego pola, żeby jakkolwiek przyspieszał. Jeśli tylko będziesz chciał cokolwiek szybciej pojechać, to spalanie też przekroczy 10l. Jeśli nie jesteś rasowym kapelusznikiem, który turla się 40km/h do najbliższej przychodni, to raczej sobie tego nie rób (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miiihau: też, ale znajomy znajomego ma do sprzedania za 18k więc zacząłem się zastanawiać, ale po tym co wyczytałem i posłuchałem raczej odpuszczę
@Bigby: jak sprawdzona historia, pewna i w ogóle to warto ogladnac i się choćby przejechać samochodem, może dla Ciebie będzie ok, choć to paskudnie słaby silnik do tej budy.