Wpis z mikrobloga

@riley24: często w Twoich historiach pewne kwestie, które są istotne, zostają przez Ciebie opisane po macoszemu. Najbardziej istotny wątek o anomaliach pod podłoga jest opisany w paru słowach. Ja rozumiem, że może tutaj brakuje informacji w źródłach, ale to już n-ty raz, że najciekawszym wątkom nie poświęcasz uwagi. Z drugiej strony rozpisujesz się za bardzo o tym kto kim był itd. Postaw wiecej na istotne wątki. Taka moja rada. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
potwierdzili radarem, że ciała mogą być pod podłogą, ale nie będą kuć, bo koszty? xD Widzę że policja jak zwykle działa z sensem. Lepiej wydać kolejne pieniądze na prowadzenie sprawy niż na możliwe zakończenie jej.

@nathaliekill: Nie, pomyśl tylko, "POD PODŁOGĄ PODZIEMNEGO GARAŻU", którego budowę rozpoczęto rok później - to by znaczyło, że ktoś zakopał ciała na głębokości ponad 5 metrów. Po co?

@kopszmercen: a nie pomyślałeś, że może przed budową równali grunt (o aż tyle to mało prawdopodobne, chociaż...), ale mogła tam być wcześniej jakaś piwnica, wykop itd.? to nie jest aż tak oczywiste i nigdzie nie zostało powiedziane, że plac przed powstaniem budynku był zupełnie pusty. Ciała mogły być też tam umieszczone w trakcie budowy, jest wiele opcji i nic nie jest pewne - ani to, że one tam są, ani to,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaciksa:
1. raczej nie ma takiej możliwości aby przyszpitalny parking nie był pod ziemią bo jak jest dużo terenu obok to się nic nie stawia a jak mało to buduje się wgłąb. No ale nie chce mi się guglać tego konkretnego przypadku więc różnie może być.
2. zwłoki to najczęściej wywożone są w ustronne miejsca by w spokoju zakopać (tym bardziej 3 sztuki), często później właśnie przy okazji budowy są przypadkiem