Wpis z mikrobloga

Przypomina, że dzisiaj do końca dnia w Helionie jest promocja -30% na nowe VI wydanie "Algorytmy, struktury danych i techniki programowania. Wydanie VI" Piotra Wróblewskiego. To legendarna książka, którą powinien przeczytać (i zrozumieć) każdy ambitny programista. Dlatego też polecam. Więcej informacji: tutaj

#ebookiprogramistyczne #programista15k #programista #programowanie #java #csharp #cpp #python #cebuladeals #mirkobooki
tomaszs - Przypomina, że dzisiaj do końca dnia w Helionie jest promocja -30% na nowe ...

źródło: comment_MM61meULfDWnhsq39jeAmlRNLBvLn49y.jpg

Pobierz
  • 17
@tomaszs: taniej jest kupić poza helionem,
bez "promocji" 34-39pln, w zależności od tego czy potrzebujemy dostawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie dissuję samej książki, tylko "promocja" wątpliwa
@qbek: wczesniej pisales ze jest za 34 ale ok. jednak za 39. tylko ze w tej cenie masz odbiór w kiosku. jak co komu pasuje. mozna tak zaoszczedzic 2 zlote. albo za te 2 zlote wiecej miec dostawe do domu/biura.
@tomaszs: owszem, pisałem że tak jest w zależności od tego czy potrzebujemy dostawy
tłumacząc jeszcze dokładniej: masz tam księgarnie sprzedające tą książkę z odbiorem osobistym za 33-34pln i takie z dostawą za 39

chodziło mi tu jednak bardziej o to, że Helion zawsze ma przegięte ceny i zazwyczaj dopiero w "super promocji" zbliżają się do cen rynkowych. Taki mają model biznesowy po prostu, nie ma się co jarać ich promocjami (
@qbek: no nie wiem jak na razie wychodzi na to ze kupujac gdzie indziej z dostawa do domu zaplacisz drozej. W promocji bo w promocji, ale Helion wychodzi taniej. A tak to nie ma za duzo ksiegarni ktore by mialy te ksiazki. Wiec poza kilkoma wyjatkami nie maja ludzie mozliwosci odbioru osobistego.

Na pewno jest jednak czasem tak ze gdzies mozna dostac taniej. Jednak ja sie rzadko spotykam z taka sytuacja
@VDrakkainen: Nie pamiętam dokładnie ale możliwe, że u nas też tak było z zaliczeniem.
Chodziło mi bardziej o to, że gość jak się rozkręcił to wykładał tak szybko content (dosyć skomplikowany przecież), że na przerwach ludzie się nawzajem pytali czy nadążają za nim ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale pozytywnie wspominam :)