Wpis z mikrobloga

Hej.

Chciałbym przenieść numer do Play (prepaid). Nie będę mógł go jednak używać od razu (znaczy się mógłbym, ale nie chcę :) ).

Ile są ważne wychodzące po takim przeniesieniu numeru?


@play_polska: O, w sumie Wy będziecie wiedzieć najlepiej :) Jaki jest okres wychodzących w prepaidzie po przeniesieniu do Was numeru?
  • Odpowiedz
@sireplama: Nie mam pewności ile jest ważne konto zaraz po przeniesieniu numeru, ale jak wybierzesz sobie ofertę Play na kartę odNowa, to po przeniesieniu wystarczy że się raz doładujesz się za 5 zł i masz konto ważne rok.
  • Odpowiedz
@sireplama jak przeniesiesz numer to możesz wbić rok ważności konta kodem, do tego 200 zl na rozmowy i smsy ważne 60 dni plus 20gb ważne 60 dni. Z formularza kontaktowego który wypelnisz powyżej oddzwoni konsultant który będzie próbował wciskać za wszelką cenę abonament.
  • Odpowiedz
jak przeniesiesz numer to możesz wbić rok ważności konta kodem, do tego 200 zl na rozmowy i smsy ważne 60 dni plus 20gb ważne 60 dni. Z formularza kontaktowego który wypelnisz powyżej oddzwoni konsultant który będzie próbował wciskać za wszelką cenę abonament.


@BadWood: rozwiniesz proszę? Jak to zrobić? Myślałem, że takie bonusy to ma tylko Fakt.
  • Odpowiedz
@sireplama z reguły każda sieć ma podobny lub zbliżony bonus. W play wbijasz to kodem *111*340*1# ale jest jeden warunek - przenosisz numer do play na kartę i nie możesz od razu zmienić taryfy na inną bo nie będzie możliwa aktywacja tego bonusu. W sumie jak korzystasz z prepaida to i tak play na kartę jest najbardziej sensowna opcja w tej sieci. Taryfa OdNowa jest dobra jak chcesz tylko podtrzymać numer,
  • Odpowiedz