Wpis z mikrobloga

Halo samopomoc smartfonowa!
#huawei #p10 #huaweip10 #bateria #smartfon

Muszę wymienić baterię w swoim Huawei P10. Narzędzia mam, nawet raz już to zrobiłem, ale trafiłem na tak bardzo "oryginalną" ( ͡° ʖ̯ ͡°) baterię, że po miesiącu nie jest wstanie wytrzymać połowy dnia ledwo-używania.


Następuje więc pytanie: Jest tu ktoś, kto ma sklep z akcesoriami do smartfonów i sprzedaje naprawdę ORYGINALNE i ŚWIEŻE baterie do Huawei P10 (nie-Pro i nie-Lite)? Lub czy jest ktoś w stanie polecić takie miejsce? Nie musi być najtaniej; fajnie, jeżeli nie będzie najdrożej; musi być dobra jakość.
  • 11
Informacja dla potomnych. Bateria za ok. 40zł okazała się szajsem. Bateria za ok. 80zł, która miała być oryginalna (sklep "anitrax" na allegro) okazała się wadliwa wg. raportu autoryzowanego serwisu Huawei.

To oznacza, że nie warto się babrać i lepiej od razu wymienić baterię w autoryzowanym serwisie, co kosztowało mnie 140 zł.

@Copperhead: Po wizycie w serwisie dostałem też świeże oprogramowanie do P10. Jest Android 9 oraz EMUI 9.0.1, jak na screenie
retsiwtek - Informacja dla potomnych. Bateria za ok. 40zł okazała się szajsem. Bateri...

źródło: comment_TWGBpI8tDxnJ5EY4ZMIVGEJSo14r7D8M.jpg

Pobierz