Wpis z mikrobloga

Uwielbiam współpracę z firmami kurierskimi.

Pracuje w biurze na 6 piętrze i właśnie dostałam #!$%@? od kuriera, że musiał wnosić taką ciężką paczkę na górę (a miał wózeczek do tego) i powiedział, że następnym razem sama mam sobie po nią schodzić do jego auta... Muszę przyznać, że jako drobnej postury różowa nieco się zdziwiłam.
Tym bardziej, że paczka ważyła jakieś 30 kg. Nie było to 1,5 t cementu...

#zalesie #kurierzy #pracbaza
  • 37
  • Odpowiedz
@Bajera: #!$%@? tam gdzie trzeba to następnym razem na jednej nóżce Ci tą paczkę przyniesie. Kurierzy to #!$%@? lenie, trzeba od czasu do czasu im przypomnieć jakie mają obowiązki, bo im odpierdziela.
  • Odpowiedz
@Insane_Mike @Wjorgus Już raz go olałam, jak przyniósł paczkę, a nie chciałam jej przyjąć od razu, bo wymagała sprawdzenia, to usłyszałam "Kuwa pospieszcie się, nie mam całego dnia". Teraz już pałka się przegięła xD Będzie zgłaszanko
  • Odpowiedz
@Bajera: Ja kiedyś pomagałem kurierom, którzy zabierają ode mnie z pracbazy paczki, ale kilka razy olewali totalnie, przez co ja miałem więcej obowiązków, więc teraz ile by tego nie było to mam #!$%@? niech sami to targają.
  • Odpowiedz
powiedział, że następnym razem sama mam sobie po nią schodzić do jego auta.


@Bajera: było się uśmiechnąć i powiedzieć, że to jednak nie ty i że ma przyjechać jutro z nią i ją wtachać jak już będziesz.
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: Żebyś się nie zdziwił ;> chyba nie wiesz jak wyglądają skargi w kurierce :) no i praca :) polecam popracować trochę, nabierzesz ogłady i zobaczysz jacy są ludzie.

@mikau: Nic mu nie zrobią :D

@bartek8990: Nie wszyscy rzucają, nie mierz wszystkich jedną miarką :)

@Wjorgus: Uwierz że nic nie zrobią, nie jeden mnie właśnie #!$%@?ł i co z tego? następnym razem miał "odmowę" podkulał uszy i grzecznie
  • Odpowiedz
@Destruktor91: To, że w twoim przypadku to tak wyglądało nie znaczy, że w innych też to tak wygląda. Ja miałem problem z 2 kurierami, teraz nie mam żadnego problemu, a paczuszki zabierane w końcu na czas :3
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: Plebsem to jesteś Ty, tfu na takich właśnie śmieci :) ja na szczęście już nie pracuje w tym szambie ale jak pracowałem to własnie tacy jak Ty byli przeze mnie temperowani i tempieni jak tylko się dało, uwierz mi że składali nawet skargi nie tylko do centrali, straszenie sądami, policjami itd. było na porządku dziennym, ale żaden paproch nie będzie mi fikał :) na straszeniu i waleniu z ucha zawsze
  • Odpowiedz
@Destruktor91 żeby nie było - wiem, że kurierzy wykonują ciężką pracę i mają zapewne mało czasu na każdą przesyłkę, ale luuuudzie, szanujmy się! A ten Pan ewidentnie mnie nie szanuje, więc chociaż się Mireczkom wyżalę.

Powiem więcej - zdarzają się kurierzy, z którymi współpraca to czysta przyjemność. Ale widać ten Pan z Geisa to jakiś sfrustrowany przegryw, który musi gdzieś wyładować swoje żale...
  • Odpowiedz
@Bajera: Czasem tak się zdarza że tacy są, jeżeli dwie strony wyrażają chęć współpracy to ok, można się dogadać ale takie buraczki zawsze były przeze mnie tępione jak się dało ;>
  • Odpowiedz