Wpis z mikrobloga

@zielonykrul: Brałem, ale 2mg bez tolerki działało na mnie bardzo słabo i jedynie nasennie. Zero efektu przeciwlękowego i uspokajającego. Clonazolam jest dla mnie dużo lepszy. Ale odstawiam go teraz stopniowo z pomocą klorazepanu, bo jestem w ciągu już prawie miesiąc :/
  • Odpowiedz
@zielonykrul: Clonazolam polecam, ale podobno flualrpazolam jest też fajny(nie próbowałem osobiście). Clonazolam jest około 4x silniejszy od alprazolamu. Niestety w Polsce dostępny tylko w pillsach, bo w prochu już nie ma nigdzie. Jedynie zza granicy mógłbyś kupić. Ja mam to szczęście, że kilka lat temu udało mi się kupić 500mg clonazolamu w prochu i to z jednego z najmocniejszych sortów. Z lekką tolerką po wzięciu 0.4mg zataczałem sie i miałem #!$%@?ą
  • Odpowiedz
@zielonykrul: To dobrze. I też radze nie łączyć clonazolamu z alko. Raz wziąłem 1.5mg z lekką tolerką + ~400ml wódki xDD Straciłem przytomność po tym i obudziłem się na SORze xD Nie wiem czemu, ale po benzo mam #!$%@? parcie na alko. Teraz alko już nie moge pić, bo biore antydepresanty.
  • Odpowiedz