Wpis z mikrobloga

@chlodny__klecha siema za tydz idę po receptę na afobam
Jak on działa na ciebie, czy długo go bierzesz? I ile na dzien?
Czy jesteś w stanie funkcjonować po nim pracować robić odpowiedzialne rzeczy?
Jestem tak znerwicowany że #!$%@? wgl spać nie mogę generalnie #!$%@? :(
  • Odpowiedz
@Heninger: Zacząłem brać clonazolam jakieś 2 lata temu. Na początku dawka 0.3mg mnie już robiła i sie lekko zataczałem. Brałem wtedy przeważnie 3x w tygodniu. Po ponad 20 latach #!$%@? w końcu czułem sie dobrze i nie miałem żadnych lęków, fobii społecznej, itp. W pracy byłem troche bardziej leniwy i senny, energetyk jakiś zawsze musiał wlecieć żebym nie zasnął przy biurku. Teraz biore rzadziej, bo chce to rzucić. Tolerka mi sie
  • Odpowiedz
Tysiąc pięćset myśli na sekundę nie mogę się rozluźnić latam do kibla z nerwów


@Heninger: No to benzo pomoże w #!$%@? na to. Co do 6h snu to nie wiem, bo każdy troche inaczej ma. Mi nie wystarcza 6h snu, musze spać 8-9 żeby nie być zmulony rano. W ostatniego sylwestra wziałem koło 3mg clonazolamu i spałem ponad 16h xD kładąc się koło ~20(z relacji matki), bo w ogole nie pamiętam
  • Odpowiedz
@Heninger: No to faktycznie moze być przypał jeśli jeździsz. Na ulotce każdego benzo jest napisane coś takiego:

Afobam może zaburzać zdolności psychomotoryczne. Nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać żadnych urządzeń, dopóki nie okaże się, jak pacjent reaguje na lek.
  • Odpowiedz