Wpis z mikrobloga

@chlodny__klecha siema za tydz idę po receptę na afobam
Jak on działa na ciebie, czy długo go bierzesz? I ile na dzien?
Czy jesteś w stanie funkcjonować po nim pracować robić odpowiedzialne rzeczy?
Jestem tak znerwicowany że #!$%@? wgl spać nie mogę generalnie #!$%@? :(
@Heninger: Zacząłem brać clonazolam jakieś 2 lata temu. Na początku dawka 0.3mg mnie już robiła i sie lekko zataczałem. Brałem wtedy przeważnie 3x w tygodniu. Po ponad 20 latach #!$%@? w końcu czułem sie dobrze i nie miałem żadnych lęków, fobii społecznej, itp. W pracy byłem troche bardziej leniwy i senny, energetyk jakiś zawsze musiał wlecieć żebym nie zasnął przy biurku. Teraz biore rzadziej, bo chce to rzucić. Tolerka mi sie
Tysiąc pięćset myśli na sekundę nie mogę się rozluźnić latam do kibla z nerwów


@Heninger: No to benzo pomoże w #!$%@? na to. Co do 6h snu to nie wiem, bo każdy troche inaczej ma. Mi nie wystarcza 6h snu, musze spać 8-9 żeby nie być zmulony rano. W ostatniego sylwestra wziałem koło 3mg clonazolamu i spałem ponad 16h xD kładąc się koło ~20(z relacji matki), bo w ogole nie pamiętam
@Heninger: No to faktycznie moze być przypał jeśli jeździsz. Na ulotce każdego benzo jest napisane coś takiego:

Afobam może zaburzać zdolności psychomotoryczne. Nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać żadnych urządzeń, dopóki nie okaże się, jak pacjent reaguje na lek.