Wpis z mikrobloga

@klakier5:
1. bądź TBV
2. kup tanio glebe z przeznaczeniem na usługi i rekreacje
3. ogarnij, że kolejne centrum handlowe się zupełnie nie opłaca (chociaż w to akurat nie wierzę, oni od momentu zakupu byli przekonani, że mają wystarczające plecy do zmiany planu)
4. idź z płaczem do urzędników o zmianę planu
5. urzędnicy robią referendum wbrew prawu
7. pompuj kasę w kampanię dezinformacyjną (sponsorowane artykuły, setki komentarzy o tej samej
@indywidualny: fajnie to było za małolata chodzić tam walić gaz, obecnie innych zalet górek w obecnej formie nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) najbardziej niezrozumiałe dla mnie jest, czego miasto za Pruszkowskiego nie wykupiło tego terenu, mając prawo pierwokupu. Teraz niestety zostaje nam tylko wybór mniejszego zła (,)
@Pituch: Jedyna "aktywistka" jaką znam, lobbująca za "obroną górek czechowskich" kończy właśnie inwestycję budowlaną, na Twojej mapie znalazła by się na północnym skraju wklejonej przez Ciebie mapy.

Po 2 stronach debaty widać dużo ściemy,
jednak mam wrażenie że znacznie więcej populizmu i ściem jest po stronie "obrońców górek".
Mieszkałem kiedyś, nie tak dawno na końcu Poligonowej (już Jakubowice, 50m od Lublina). Górki najdynamiczniej, w ponad 50% zostały zabudowane w ostatnich latach
@j0seph: ale też są ludzie, którzy są za. Znam takie, które maja dosyć tego syfu na górkach i zazdrozczą mi, że mieszkajac na lsmie mam miejsce, gdzie moge sobie pojsc bezproblemu - wąwóz lsm/czuby
@Pituch: spróbuj postawić blok w dolinie wąwozu ( ͡° ͜ʖ ͡°) z resztą porównywanie tego nie ma sensu bo lsm/czuby jako całość były budowane zupełnie inaczej niż obecne osiedla, dlatego masz wąwóz i dużo terenów zielonych. Gdyby się dało to zamiast parku na poligonie miałbyś blok przy bloku.