Wpis z mikrobloga

Planuje rozkręcić jakaś aferkę w sprawie fame mma przy której chciałbym żeby oberwało się boxdelowi, może na tym ucierpieć tez kamerzysta. Zacząłem robić mały research i zacząłem od właścicieli federacji i już na początku trafiłem na coś ciekawego. Jeden z właścicieli posiadających 30% ma jeszcze kilka innych działalności 2 z nich są zarejestrowane na adres jakiegoś prywatnego domu. Co ciekawe jedna z tych działalności to firma deweloperska future house 4u zarejestrowana w sierpniu 2016, firma nie ma żadnej strony internetowej i ciężko cokolwiek znaleźć na temat tej firmy, żeby było ciekawiej istnieje firma deweloperska future house która posiada swoją stronę jest zarejestrowana w miejscu które nie wyglada na prywatny dom i została zarejestrowana lutym 2015 w Białymstoku. Nie chce oceniać książki po okładce ale ci panowie mający po 30% wyglądają na takich co maja swoje za uszami. Patrząc na liczbę i rozrzut zakresu działaności związanych z tymi panami, osoby związane z gala takie jak boxdel (kłamca i wyjebkowicz) czy kamerzysta (afera ze scamem z smsami itp na asku) plus ostatnia kontrowersyjna akcja z wynikiem walki Polaka zaczynam się zastanawiać czy to całe fame mma nie jest przykrywka dla jakiś grubszych wałków. Na takim ppv, kosztach organizacji czy zakładach bukmacherskich można wyprać grube pieniądze.
#famemma #danielmagical #patostreamy #youtube
  • 22
@GoodGuyChucky93: Powiedzmy sobie szczerze werdykt był tak absurdalny, że bardziej się nie da.
Sędzia ringowy powinien zakończyć walkę przed czasem. W pewnym momencie Don Kasjo okładał Polaka niemiłosiernie, miał mega przewagę ofensywną, Polak się nie bronił nawet - w każdej organizacji byłoby to równe koniec walki. Skoro sędzia skończył walkę po kolanie Krychy,a Ruby chciał kontynuować to dlaczego tutaj nie skończył?

Jakiś cel musiałbyć tego przekrętu sędziowskiego. Raczej zama zemsta Ambro