Wpis z mikrobloga

Planuje rozkręcić jakaś aferkę w sprawie fame mma przy której chciałbym żeby oberwało się boxdelowi, może na tym ucierpieć tez kamerzysta. Zacząłem robić mały research i zacząłem od właścicieli federacji i już na początku trafiłem na coś ciekawego. Jeden z właścicieli posiadających 30% ma jeszcze kilka innych działalności 2 z nich są zarejestrowane na adres jakiegoś prywatnego domu. Co ciekawe jedna z tych działalności to firma deweloperska future house 4u zarejestrowana w sierpniu 2016, firma nie ma żadnej strony internetowej i ciężko cokolwiek znaleźć na temat tej firmy, żeby było ciekawiej istnieje firma deweloperska future house która posiada swoją stronę jest zarejestrowana w miejscu które nie wyglada na prywatny dom i została zarejestrowana lutym 2015 w Białymstoku. Nie chce oceniać książki po okładce ale ci panowie mający po 30% wyglądają na takich co maja swoje za uszami. Patrząc na liczbę i rozrzut zakresu działaności związanych z tymi panami, osoby związane z gala takie jak boxdel (kłamca i wyjebkowicz) czy kamerzysta (afera ze scamem z smsami itp na asku) plus ostatnia kontrowersyjna akcja z wynikiem walki Polaka zaczynam się zastanawiać czy to całe fame mma nie jest przykrywka dla jakiś grubszych wałków. Na takim ppv, kosztach organizacji czy zakładach bukmacherskich można wyprać grube pieniądze.
#famemma #danielmagical #patostreamy #youtube
  • 22
  • Odpowiedz
@Obludnikk: Powiem tak, rok temu poleciał kanał Gurala on sam został zatrzymany, vediamo event został odwołany, kanał rafonixa poleciał. Nie zależy mi na popularności czy wsadzaniu kogoś do więzienia. Krótko po tamtych akcjach usunąłem się z wykopu na jakiś czas, dostałem propozycje wywiadu a walce z patostreamami i pedoffilia na streamach. Ja tylko pomogłem nagłośnić, od przedstawiania dowodów, składania zgłoszeń czy udzielania wywiadów byli inni.
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Przecież to od początku było wiadome, pierwsza gala kosztowała tyle że pewnie bombel z golą nie mają nawet takiej zdolności kredytowej. Tych dwóch łysych to są kolejne słupy tylko nie medialne kogoś większego. A akurat wałki smsowe kamerzysty nie mają nic wspólnego z grubymi interesami bo w tamtych czasach mnóstwo ludzi tak zarabiało z tym, że Wawrzyniak miał łatwiej bo był bożyszczem małych głupich cip z ask.fm
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Jeżeli właściciele chcieliby przekręcić walkę na korzyść polaka to tylko dlatego, że generuje dla gali większy dochód. Jednorazowy zarobek w stosunku do ryzyka jakie niosła ta walka na pewno nie jest opłacalny. Chociaż faktycznie w momencie kiedy kurs na polaka wyniosił blisko 10zł, a sędzia akurat wtedy siłą podnosił go na nogi budzi pewne podejrzenia. Historia sportów walki zna masę kontrowersji i przekrentów na dużo większą skalę przy których
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: To co mówisz ma sens ale "przekręt" z Polakiem jest prawdopodobnie indywidualnym pomysłem dwóch upośledzonych sędziów(Możliwe że maczał w tym palce ambro i Krycha) i nie ma nic związanego z Bomblem i Wojtkiem/
  • Odpowiedz
@ShotyTV24: Co za przygłup XD
W takim razie rozumiem, że z powodu dużej ilości lewych firm i pralni pieniędzy należy być na nie obojętnym z tego powodu, że jest ich bardzo dużo?
  • Odpowiedz