Wpis z mikrobloga

I ostatnia wrzutka na dziś, stan #mevo na godzine 21:07. Wygląda na to że nie zaczęli jeszcze wymieniać akumulatorów. W ciągu ostatniej godziny w całym systemie systemie dostępne były 443 rowery, co stanowi mniej niż 40% liczby rowerów.
Jutro będę spamowal mirko screenami dużo rzadziej, a później pojawi się może wersja online :)
#mevowatchdog
Pobierz
źródło: comment_fpX4Jo5rAi9wQl4llCIIyHjH2rSgZZua.jpg
  • 6
@Marshall1337: z tego co wiem, to fakt że teraz jest mniej niż 40% liczby rowerów dostępnych nie podlega karze. Rowery do kar są liczone o 5 nad ranem ¯\(ツ)_/¯ Ja się mogę założyć, że niedługo jakiś mosiek z UM wyskoczy z pomysłem innowacji w systemie mevo, w postaci wprowadzenia do istniejącego systemu części rowerów tradycyjnych z bazami. A na to będzie trzeba dotacji... I tak się w tym kraju żyje
@Marshall1337: Hm, musze poprawić logowanie czasu by dać radę takie rzeczy wyznaczać, bo te sumy co teraz widać to są sumy od teraz do danej godziny (ile rowerów było aktywnych w ciągu ostatnich N godzin). Ale fakt, nie wypełniają tego nawet przy takim logowaniu :D Znając życie zaczną im liczyć kary od momentu startu pełnego systemu, ale cholera wie kiedy to się stanie.