Wpis z mikrobloga

Link do wczorajszej #ankieta z jedynki.
Dzisiaj dwójeczka

1. Axton - soldier z wierzyczką, najlepsza postać pod granaty w serii, tankowanie, splash dmg,

2. Maya <3 - syrena - nurse, crowd control. hybryda, smg, snajperki, trickster, thoughtlock

3. Zer0 - melee, snajperki, shotguny, rewolwery (choć sam nie umiem nim grać, szacun do najlepszych mam ogromny no i b0re)

4. Salvador - chodzący glitch, który nigdy nie został znerfiony

5. Gaige - nastolatka, Deathtrap to idiota, anarchia, shock, melee

6. Krieg - psycho - Melee, Hellborn, eksplozje i inne takie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chętnie poczytam dlaczego ktoś wybrał jedną postać zamiast innych, z powodu gameplayu, czy może character designu lub może tego jak dana postać została rozwinięta w kolejnych częściach? Ja osobiście wybieram Maye, bo Maya to Maya ( ͡° ͜ʖ ͡°), jest moją pierwszą postacią i na tym save'ie mam przegrane ponad 25 dni XD uwielbiam jej crowd control i to co można z nią robić.
#borderlands #gry #pcmasterrace #xboxone #ps4
źródło: comment_lohqsM83GMxgKeianONDfq5RzbHlOFUV.jpg

Która postać z BL2 jest twoją ulubioną?

  • Axton 8.6% (6)
  • Maya 20.0% (14)
  • Zer0 28.6% (20)
  • Salvador 10.0% (7)
  • Gaige 15.7% (11)
  • Krieg 17.1% (12)

Oddanych głosów: 70

  • 12
@Trajforce: najfajniejszy mi się wydawał Axton, build z naciskiem na granaty wykorzystujący shield Big Boom Blaster (która dropi boostery regenerujące granaty oraz rakiety) był naprawdę fajną odskocznią od typowego strzelanda. Turret tez bywa przydatny, szczególnie w slagującej wersji. Sporo osób narzeka na Axtona i ciężko mi się z tym zgodzić.
Najmniej mi pasowała Gaige, zupełnie nie mój styl gry. Zer0 jest niezły, ale ciężki strasznie w "obyciu". Salvador to trochę ez
@Trajforce: Maya (ʘʘ) Zawsze do niej wracam, Piękne rzeczy można robić kulką () No, a że od początku w borderki gram niemal wyłącznie w co-opie, umiejętność podnoszenia innych na odległość jest niezmiernie przydatna.