Wpis z mikrobloga

@Bigbrother: Oglądając program nie zauważyłem, aby chociaż raz tego typu tekst z ust Maćka został skierowany w stronę Łukasza. Jest też coś takiego jak domyślanie się- nigdy żaden tekst nie padł bezpośrednio do niego- domyślamy się, że tak było (tzn. wiemy, ale wprost nie padły żadne dane osobowe). Nie bronię Maćka, ale takie same sytuacje wśród różnych uczestników są różnorako odbierane.
@WypadlemZKajaka: nie, ja tak samo jestem lesba i jakoś nie mam problemu by cisnąć Łukasz bo dla mnie to zwykły frajer i mam nadzieję ,że odpadnie. Są ludzie którzy sobie dopisują oczywiście, ale niestety na końcu najbardziej po nim pojechał i od tego w zasadzie się zaczęły wyzwiska.
Ale tak jak mówisz to Kaski i Justyny mało kto broni i to mnie dziwi, bo zostały zrównane z ziemią.
@Bigbrother: są
@Bigbrother: no tak, obecnie urażone uczucia są najwiekszą tragedią świata. Zamiast zachęcać ludzi do budowania mocnego charakteru to martwimy się czy nie jest im przykro, pomimo tego, że sami sobie szkodzą.
Co mnie obchodzi czy Maciek przeprosił, wyrażam swoje zdanie niezależnie od tego czy to zrobił bo mu się to opłaca czy nie.