Wpis z mikrobloga

@Dumbledodge: jakby nie był homofobem to by nie mówił pogardliwie nawet w żartach. Jak ma kolegów gejów to nie wierze ze przy piwie mówi: ty ciepluchu mój. A nerwach: #!$%@? cwel. Ja jestem lesbijka i dałabym każdemu w mordę za taki text.
  • Odpowiedz
@Bigbrother: Wydaje mi się, że jest to tylko i wyłącznie przesuwanie granic w poszczególnych kręgach znajomych. W jednych kręgach tego typu teksty są akceptowane, w innych całkowicie niedopuszczalne. Umiejętność polega na indywidualnym postrzeganiu ludzi i traktowaniu ich zgodnie z ich zasadami. Możemy dyskutować o tym czy jest chamem, a nie homofobem.
  • Odpowiedz
@Bigbrother: czyli wszyscy mają prawo wyzywać go od homofobów nie mając pewności, ze nim jest, a on ma się nie odzywać. Jak Igor powiedział do Łukasza przed masażem „dawaj dojadę cię” to nikt tak nie płakał, phi
  • Odpowiedz
@Bigbrother: Dodam tylko, iż w towarzystwie moich znajomych gejów i lesbijek tego typu docinki są na porządku dziennym. Inną sprawą jest czy powiedziałbym tak do osób których nie znam- nie, nigdy. I to jest błąd Gita
  • Odpowiedz
@Dumbledodge: i tu masz racje. Zgadzam się. Dlatego właśnie ludzie się oburzają na język Maćka bo nie jest kolega Łukasza wiec jego żarty są słabe. I już. I jest coś takiego jak intencja. Gdy Igor masuje Łukasza i z nim żartuje to inaczej niż gdy Maciek mówi ze #!$%@? ciote. Wszyscy jesteśmy inteligentni. Rozumiemy różnice. I zakończy sprawę.
  • Odpowiedz
@Bigbrother: Oglądając program nie zauważyłem, aby chociaż raz tego typu tekst z ust Maćka został skierowany w stronę Łukasza. Jest też coś takiego jak domyślanie się- nigdy żaden tekst nie padł bezpośrednio do niego- domyślamy się, że tak było (tzn. wiemy, ale wprost nie padły żadne dane osobowe). Nie bronię Maćka, ale takie same sytuacje wśród różnych uczestników są różnorako odbierane.
  • Odpowiedz
@Bigbrother: geja nie można nie lubić, po prostu jako osoby, żeby nie została przyklejona łatka homofoba? Jakoś nikt nie ma problemu z tym, że Maciek ciśnął po Igorze, resztę ludzi nazwał frajerami. Ból dupy jest oczywiście o Łukaszka, który jest dla mnie najbardziej irytującą osobą a jego orientacja nie ma tutaj nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Dziekuję. To nie takie trudne jednak. To jest wina polskich mediów. Śmieszną sprawą jest to, że większość tych "homofobów" po prostu się #!$%@? na tą sytuację, w której trzeba zwracać uwagę na każde słowo w tym temacie, bo łatki bardzo trudno się pozbyć, mimo akceptacji i mnóstwa znajomych z tych kręgów.
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: nie, ja tak samo jestem lesba i jakoś nie mam problemu by cisnąć Łukasz bo dla mnie to zwykły frajer i mam nadzieję ,że odpadnie. Są ludzie którzy sobie dopisują oczywiście, ale niestety na końcu najbardziej po nim pojechał i od tego w zasadzie się zaczęły wyzwiska.
Ale tak jak mówisz to Kaski i Justyny mało kto broni i to mnie dziwi, bo zostały zrównane z ziemią.
@Bigbrother
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Justyna i Kasia, zwyzwane od tanich ladacznic i pasibrzuchów. Ale tego chyba nie pokazali. Natomiast pokazali, że maciek mówi o nich frajerzy. I też nie było reakcji. Dla mnie - bomba obciachu mówić tak o ludziach bo się ma NERWY lol
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Kasia jest ładna dziewczyna, nie jest szczupła ale nikt nie ma prawa jej w ten sposób obrażać.
@Bigbrother: nie, tego nie. Może i lepiej bo wiem że tamte mogłyby to przeżywać bardzo.
Zresztą chyba już do reszty straciłyby szacunek do Karoliny. Chociaż ona tylko przytakiwała.
  • Odpowiedz
Zresztą, maciek wczoraj za to wszystko przeprosił, także nie wiem po co te bronienie na siłę. sam nazwał zachowanie karygodnym. A ty brniesz dalej. chryste
  • Odpowiedz
@Bigbrother: no tak, obecnie urażone uczucia są najwiekszą tragedią świata. Zamiast zachęcać ludzi do budowania mocnego charakteru to martwimy się czy nie jest im przykro, pomimo tego, że sami sobie szkodzą.
Co mnie obchodzi czy Maciek przeprosił, wyrażam swoje zdanie niezależnie od tego czy to zrobił bo mu się to opłaca czy nie.
  • Odpowiedz