Wpis z mikrobloga

@MlodyWilczek: Jeżeli nie masz ekipy do grania to wow jest krótko mówiąc #!$%@?, ja sam osobiście gram ładne kilka lat w niego, ale ostatnimi czasy już mi się szerze mówiąc odechciewa bo jest coraz gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chyba, że cieszy cie tylko zbieranie mountów/petów/achievementy/lfr to możesz grać samemu bo chodzenie z pugami na rajdy czy m+ może skończyć się #!$%@? komputera przez okno
Wysyłają ankiety z opinią do ludzi a potem to wszystko bez czytania skasują. Ah te żarty prima aprilisowe Blizzarda ;S
@Tetrachloroizoftalonitryl: Fajna ankieta, dał bym to samo, byłem graczem wow od 2005, czasami coś tam pogram ale to ciągle to samo. Od legionu dodali więcej rakowych daily world questów... no i to a turtle has made it to the water podobnie jak w ostatnim An illusion! What are you hiding? XD
@Tetrachloroizoftalonitryl: pod jakim wzgledem zal marnowac game time, skoro gra ci sie nie podoba to jaki sens w nia grac lubisz sie katowac czy jak? Nigdy nie rozumiem stwierdzenia MARNOWANIE CZASU GRY, no coz znudzilo sie to nie gram, kasa juz dawno przepadla nikt mi jej nie odda, a robienie czegos na sile bo sie to ma jest lekko yyy.... glupie?