Wpis z mikrobloga

@yahoomlody:

serio masz takie kompleksy że dajesz #!$%@? o to co jakiś brytyjski janusz-richard sobie o to ile pomyśli? xD


Teraz oprócz tłumaczenia, że po ulicach nie biegają niedźwiedzie polarne dojdzie wyjaśnianie, że w Polsce nie palimy czarownic na stosach.
  • Odpowiedz
@Zawulon: Tam mało kto w ogóle wierzy mediom, jakieś 30% ludzi. Jak jest jakiś protest który nie podoba się mainstreamowi to panuje opinia że ilość protestujących podaną przez BBC trzeba pomnożyć przynajmniej 2x ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Walther00: ale kogo to obchodzi co sobie yam pomyślą? Ja nie czuję się od nich gorszy, i nie mam takich kompleksów jak #neuropa, żeby przejmować się takimi bzdurami. Poza tym myślę że takie chore akcje, bądź podobne dzieją się też w innych krajach l, tylko każdy ma to tam w dupie
#4konserwy
  • Odpowiedz
Są ludzie, którzy żyją na emigracji i później muszą się wstydzić i tłumaczyć.


@Jrv20: eee a niby dlaczego musisz się wstydzić i tłumaczyć za czyny innych ludzi?
Jesteś jednym z tych co na yt w komentarzach przepraszają za Polskę?
  • Odpowiedz
@Walther00: #!$%@? na codzień wszystkim znajomym opowiadam jaka ta Polska się normalna nie zrobiła, ze się żyć da jak człowiek i ze to już nie taka dzicz jak się na zachodzie wydaje, a potem taki news ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Są ludzie, którzy żyją na emigracji i później muszą się wstydzić i tłumaczyć.


@Jrv20: czego #!$%@? i dlaczego niby? Francuzi przepraszają cały świat za pałowanie protestujących, Brytyjczycy za #!$%@? Brexitu/nie-Brexitu a Amerykanie za Trumpa i mur? Trochę godności Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yahoomlody: ja często podróżuje i ludzie kojarzą Polskę tylko z jakimiś bzdurami typu wieczny mróz, Rosja i zaściankowy, ultrakatolicki kraj ewentualnie jako stan UE albo cześć Rosji z niedźwiedziami na ulicach. Takie akcje nie pomagają, a mi potem wstyd, ze muszę się tłumaczyć za jakiegoś kleche, który pali sobie książki
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: widocznie z nieodpowiednim ludźmi rozmawiasz, jeśli ktoś tak uważa, tak jak wspomniałeś, że Polska to część Rosji albo jakiś dziki kraj to raczej nie ovracasz się w zbyt lotnym towarzystwie
  • Odpowiedz