Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@hipokampO_o: Jakoś Anglicy mieli i mają do wyboru po za flagą UE, flagi UK, Anglii, Walii, bądź Szkocji na rejestracji. Jeżdżąc za granicą z flagą UK (bo taka była jak kupiłem auto) nikt nigdy nie robił problemu.
  • Odpowiedz
Jak Korwin gadał o niszczeniu UE to wykopki byli zachwyceni. OP gada o naklejeniu sobie naklejki na flagę UE to wszystkim #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Warto też poświęcić trochę czasu i przygotować sobie atlas drogowy z zaznaczonymi wszystkimi ulicami, drogami ekspresowymi i autostradami które w więcej jak 50% zostały sfinansowane ze środków UE.
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes:

Miałem taka naklejkę. Podczas rutynowej kontroli policji (dmuchanie) policjanci w Sopocie przyczepili się do niej. Jak wszystko się potoczyło? Już piszę.

Dowodu rejestracyjnego nie mogą Ci zabrać, to po pierwsze. Policjant powołał się na przepis, który masz w załączniku. Jego zdaniem, rejestracja była nieczytelna i w związku z tym nie mógł stwierdzić, czy jest prawdziwa, bo nie może policzyć gwiazdek. Na moje pytanie, ile ich powinno być, oczywiście nie odpowiedział.
jakno - @Helsantonio_Montes: 

Miałem taka naklejkę. Podczas rutynowej kontroli pol...

źródło: comment_5ct1pMR6a7A0L5xjWCU0kbWT1jlSh5jB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 15
@Greg36 Nie ma czegoś takiego jak fundusze UE, biorą to z naszych podatków. Ale czego oczekiwać od Polski, gdzie ~30% ludzi uważa, że nie płaci żadnych podatków XDD
  • Odpowiedz