Wpis z mikrobloga

@popistaks: Filmik dodany przed redakcje jest normalnym zjawiskiem i nie doszukiwałbym się tu głębszego dna. W szczególności nie brałbym pod uwagę manipulacji - skłonności do zmiany zdania drugiej osobie. Cały artykuł odnosi się do groźby na innym uczestniku. Filmik tylko podkreśla że problem narastał. Problem wykopów jest podobny do problemu LGBT - lgbt wiecznie pruje z tematem homofobi a wykop z manipulacja i reżyserką... To już nudne
  • Odpowiedz
@popistaks: Witkowski nawet się z tego płaczu śmiał. Biorąc pod uwagę ile Łukasz był w stanie zrobić żeby byc sławnym idzie mu doskonale. To co musi robić w tym domu to jest nic w porównaniu do związku z facetem, który nawet mu się nie podobał (cyt. podobają mi się mężczyźni subtelni i delikatni:D Witkowski jak malowany:D). Żeby było jasne nie popieram gróźb pod jego adresem, ale wypadałoby nie manipulować tym
  • Odpowiedz
@EntryMode: napisałam o tym dlatego, że skoro jego były partner odnosi się do skłonnosci do manipulacji, to niczego innego w domu BB nie ma się co spodziewać z jego strony. Tak samo jak wspominam, że jest aktorem wielu tych śmiesznych produkcji;)
  • Odpowiedz
@Wszystkomizajeli: Nie wiem czy pamiętasz ale witkowski nie posiadal ani jednego partnera, on szukał laleczki do wystawy i przebierania go w swoje widzi misię było kilka gości co na to poszło i zarobili duzo kasy bądź otrzymali mieszkanie (witkowski sie oglaszal) nie brałbym nic co jest poza domem wb na poważnie, bo nad tym mozna tylko spekulowac i jak mozna mowic o manipulacji to wlasnei dales sie zmanipulowac po kilku
  • Odpowiedz