Wpis z mikrobloga

Dobra, Mass Effect 1&2 ukończenie. Bawiłem się przednio, chyba nawet lepiej niż po ich premierach wiele lat temu. Dziś odpaliłem trójkę i już miałem z nią więcej problemów niż z obiema poprzednimi razem wziętymi. Począwszy od postaci którą grałem, import nie zadziałał na twarz i mimo tego samego kodu postaci i tak była to jakaś randomowa facjata no i drugie, interfejs i wielkość czcionki to jest dramat na rozdzielczościach wyższych niż FHD bo nie skaluje się i jest tak mały że bez instalacji modów się grać nie dało na QHD a co dopiero na 4K. Ale wszystko naprawione, pobieram ALOT bo trójka ma wiele tekstur brzydszych niż jedynka i jutro zaczynam ostatni rozdział tej nowej dla mnie historii bo trójki nigdy nie ukończyłem ()
Może nawet się za Andromedę zabiorę na koniec ( )
#masseffect #gry
Qiudo - Dobra, Mass Effect 1&2 ukończenie. Bawiłem się przednio, chyba nawet lepiej n...
  • 4
@mojemacki: a ja jedynkę uważam za najlepszą część, może nie pod względem mechaniki ale fabuły, w dwójce straszne denerwowała mnie zmiana broni na i dodanie amunicji, a raczej jej żenujący limit na początku rozgrywki jak robiłem DLC Arrival w dwójce strażnikiem to parę razy musiałem bić z piąchy bo magazynek pusty ¯\_(ツ)_/¯