Wpis z mikrobloga

Ten wpis , nie ma na celu nikogo, niczego i żadnej osoby obrazić, osobiście nic do nikogo nie mam. Wpis powstał wyłącznie w celach humorystycznych. Nie ma na celu urazić uczuć innych użytkowników czy też osób o których mowa w tym wpisie.

Dobry wieczór. Coś się... coś się oderwało z bolidu i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyścigu ROKIT Williams Racing to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która kibicowała na tych #!$%@?ów karakanów z Williamsa to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie Claire, jak jej gdzie postawiła swoją rodzinę, swoje życie prywatne, Politologię, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 70 czy 80 tysięcy Hot Dogów kupionych na Orlenie, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Williams.
Renault was tak nie wyruchało, jak wyrucha was Williams, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antyludzkim zespole, w tym zespole w którym media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Roberta Kubice zbezczeszczono, że ten człowiek ma 18 operacji na renke, że te Paddyowske #!$%@?! powtarzam Paddyowske #!$%@?! Paddyowske #!$%@? tego człowieka lekceważyli bezpodstawnie i po nieudanym transferze z Oconem, chwaliły , że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do Williamsa.
Będzie was Williams ruchał w dupę, będzie was Williams #!$%@? dymał tak, jak was Renault nie dymało. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Paddy Lowe śmieć, zniszczy was. Bensonowe, Villeneuwowe, Ocońskie, telewizje WilliamsF1TV będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Narodowi, polscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo Claire stać na wszystko. Będzie żyła #!$%@? tak! #!$%@? jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Bahrajnu i będzie się z was #!$%@? polskie frajery śmiała, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, Orlen , który te #!$%@? Williamskie wybrał do sponsorowania. Nie na Renault, nie na Toro Rosso, tylko na jakieś #!$%@? Lowów, Brytoli w dupę #!$%@? #!$%@?, na Rokitowców #!$%@?ńców . To właśnie jest ta #!$%@? ORLEN. Przez taką #!$%@?ę ORLEN, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym Williamsie nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was 100 mln zarabiać, bo jesteście bandą narodowych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście kupowali Szafy w miejscowości Sanok, którzyście wspomagali Daniela, dziękuję. Bo to garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 20 tysięcy osób, może 25. (Wyłącz ten Automat z MMSami, bo ci #!$%@? części zamienne na Amen ) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? Hot Dogi z Orlenu to jest wasz majestat, wasza godność. Robota #!$%@? w Biedronce i naklejki na świeżaki, to wy #!$%@? Polacy, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić części zamienne, nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? kibicowały Williamsowskie niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-polakami jesteście. Dobranoc.

Co jest #!$%@? Bensonie? Co chciałeś obliczyć? No. Dobra, na razie, #!$%@?.

#!$%@?, szkoda było mistrzostwa w WRC 2, szkoła było #!$%@? ujawniać afery z fundamentalnym problemem bolidu. Głupia polska, głupie polaczki #!$%@?, was do HRT Racing Team tylko zaprowadzić #!$%@?, Hot Dogi żreć. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.
#f1 #kubica #heheszki #gownowpis #gorzkiezale #januszf1