Wpis z mikrobloga

#gownowpis #tinder #zwiazki

Tak sobie myślę, że małżeństwo lub nawet sam związek z jakąś kobietą bez zainstalowanego wcześniej systemu podsłuchów i mikrokamer w całym mieszkaniu (np. w zegarze lub zasilaczu niby od dekodera) to najzwyklejsze samobójstwo. Widze co sie dzieje po znajomych i ich znajomych i w razie klopotow faceci nie maja zadnego argumentu - żadnej możliwośći manewru lub obrony, a kobieta może sfingować dowolną historię nawet prowadzącą do zakonczenia kariery, zycia towarzyskiego faceta lub w najgorszym wypadku wrzucenia go do więzenia. Nawet jak sie nic nie wydarzy to najbardziej trzezwym i odpowiednim jest, żeby dmuchać na zimne i bez takiego big brothera to jak stąpanie po cienkim lodzie w nadziei, że: "przeciez to mój słodziak, nic sie nie stanie, ogarniam wszystko i mam kontrolę, moje kochanie jest najlepsze na świecie". Mamy 2019r. i czasy na tyle sie #!$%@?, ze nie można liczyć na farta z prawdziwą miłością, a juz nawet samo okazywanie milosci swojej kobiecie bywa strzalem w kolano, bo jest się za mało #!$%@? a #!$%@? o którym nauczyły się z 50 twarzy greya jest twardy i ty też taki musisz być i w konsekwencji jedyny mozliwy zwiazek w wiekszosci przypadkow to najzwyklejszy teatr i transakcja jednostronna, no chyba ze doklejasz sie do kobiety na max miesiac i smigasz zwiedzac dalej, to wtedy spoko, ryzyko wlasciwie minimalne i wtedy facet moze miec pelna kontrolę z najmniejszym mozliwym ryzykiem, bo kobieta na pelna manipulacje potrzebuje kilka miesiecy conajmniej, wiec nawet sie nie rozkreci
  • 7
@sfro: Grey jak dla mnie był słaby, bo się o tą dziewczynę tak starał i się dla niej otworzył i wyznał jej, że był molestowany przez ciotkę, a ta i tak go zostawiła mimo drogich prezentów.
@sfro: strasznie smutny obraz przedstawiasz.
Ale się z Toba nie zgodzę.
Jeżeli jakaś kobieta szydzi z uczuć mężczyzny i wymaga starania się bez wzajemnosci - to nie warto o taką się nawet starac.

Prawdziwa miłość to nie fart, to tez wspólna praca nad związkiem. Warto o tym pamiętać i starość kandydatce do związku również wymagania.

Bo jak najbardziej można żyć w szczęśliwym związku wiele lat bez obaw o zdradę. Tylko to