Wpis z mikrobloga

Świadomi użytkownicy wyplusosowali w gorące jakieś pseudonaukowe piramidalne bzdury. Zamiast pozwolić im przepaść w internecie, to polecacie je szerszej uwadze. Wam nie trzeba robić cenzury internetu, tylko szkolenia z czytania ze zrozumieniem chyba. Ściana tekstu bez JEDNEGO źródła, wystarczy wygooglać dowolne znajdujące się tam hasło, żeby zrozumieć, że to nie jest prawda, tylko urojenia jakiegoś pozbawionego krytycznego podejścia grafomana - ignoranta albo chorego psychicznie.
#ciekawostki i #gruparatowaniapoziomu to powinny być tagi zbierające najciekawsze treści, moderowane i z zachowaniem stanardów, a nie śmietnik na wizje po restrukturyzowanej wodzie.
S....._ - Świadomi użytkownicy wyplusosowali w gorące jakieś pseudonaukowe piramidaln...

źródło: comment_aTrwxK8Q211Fzy9Otbxp3BiQepIL9fKp.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Medyc: Ale akurat tutaj to użytkownicy zawinili - kretyńskim zachowaniem wyplusowali bzdury, które pierwszy czytający powinien sprawdzić, wypunktować, ewentualnie dopiero na końcu zainteresować tym moderację zgłaszając nieprawidłowe tagi.
  • Odpowiedz
@Slucham_psa_jak_gra_: Nie wierzę, że ludzie plusują to, zapoznając się z tekstem i traktując go jednocześnie serio, za to patrząc po tym jak działają znaleziska (wykopy/zakopy na podstawie opisu i miniaturki) obstawiam, że większość po prostu widzi ścianę tekstu o piramidach, który wydaje się ciekawy i kiedyś może go przeczytają. Bo jak można dojść do znajdującego się w środku tekstu fragmentu:

Tak położona piramida stabilizowała lokalnie skorupę ziemską a także warunki meteorologiczne.
  • Odpowiedz
@Jan_K: Gorti? Ten od mechanicznych parowych ptaków które znamy z jednej publikacji spisanej pięćset lat po śmierci autora rzeczonego "wynalazku"? W tym komentarzu ma 36 plusów i jeden minus. Nikt tego nie sprawdza.
  • Odpowiedz
@Jan_K: piramidy w Bośni nie istnieją.
@Slucham_psa_jak_gra_: Mechanizmu z Antykithiry nikt nigdzie nie opisał i gdyby nie przypadkowe odkrycie na początku XX wieku to nikt by nie uwierzył w jego istnienie. Maszyna do produkcji manny została spisana po 2000 lat na łamach czasopisma naukowego. Dzieje Jezusa spisano kilkadziesiąt lat po jego śmierci. Więc tak, wynalazek Archytasa spisał Gelliusz po 500 latach. Duża część dawnych zapisów historycznych opierała się na tym,
  • Odpowiedz
@Gorti: Nie pisałem tu o mechanizmie z Antykihiry.
Drewniany gołąb według Gelliusza nie potrafił latać. Potrafił, JAK PRZYPUSZCZAMY, dokładnie to, co pokrywka garnka z podgrzewanym wrzątkiem, po prostu miał doczepione skrzydełka i był mocniej wciśnięty na nasadę, czemu mogła sprzyjać rozszerzalność drewna. Dodatkowo według opisu z Noctes Atticae, który niewątpliwie czytałeś, był przytwierdzony do ziemi, bądź zawieszony na czymś podczas całej długości "lotu".
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: Obawiam się, że bez zorganizowanej akcji to będzie walka z wiatrakami, bo tacy antyepidemiczni, kuloziemscy niewolnicy reptilian stwierdzą w końcu, że można swój czas spożytkować lepiej niż kłócić się, że Księżyc to nie hologram NASA.
  • Odpowiedz
@Slucham_psa_jak_gra_: A ty dlaczego chcesz ukryć najprawdziwszą PRAWDĘ, kto ci płaci?!!11two Czy też morze dałeś się omotać przekupionym "ałtorytetom" i zakłamanej "nauce" akademickiej, tak jak zaprogramowali cię w szkole? Tylko ścieżki dociekań własnych i epistemologia anonów z wypoku!!!11 HWDMetodologii!

Coitus a tergo per annum


@Slucham_psa_jak_gra_: Aż przez rok?! (Zabawne, jak jeden symbol zmienia zwykłą dupę w dwanaście miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@tigletpilesarus: Annus mirabilis ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rzeczywiście się pomyliłem, dziękuję.
Tak, hołduję zakłamanej nauce akademickiej, tak ONI mnie zacipowali i ONI wtłoczyli mi do głowy bzdury w szkole, przez co nie wierzę w P R A W D Ę z żółtych napisów i mam obrzydliwą przypadłość proszenia o źródła... Hańba mi.
  • Odpowiedz