Wpis z mikrobloga

Myślę ani WG, ani Boxdel, ani tym bardziej LV BET nie są zamieszani w ten wałek. Moim zdaniem wina leży tylko i wyłącznie po stronie tych "profesjonalnych sędziów", z którymi Polaczek trenuje w jednym klubie ¯\(ツ)_/¯ @FAMEMMA jeśli macie odrobinę przyzwoitości, to anulujecie tę walkę, a na kolejnych edycjach będziecie zatrudniać prawdziwych profesjonalistów, a nie sebixów, którzy w ocenach kierują się sympatiami i antypatiami.


#famemma #patostreamy #danielmagical
P.....o - Myślę ani WG, ani Boxdel, ani tym bardziej LV BET nie są zamieszani w ten w...

źródło: comment_hUEXc0ccsystpEEluQLXQvag6dcr8uYj.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanEdzio: WG i Boxdel pomimo braku wiedzy o przekręcie są w to zamieszani z prostej przyczyny to oni ich zatrudnili jak i podpisali kontrakt z bukmacherem. W takich sytuacjach brak wiedzy nie chroni przed odpowiedzialnością
  • Odpowiedz
@ToTylkoPajonk: Ale jaki mieliby w tym cel? Na LV BET nie można było stawiać dużych kwot, więc majątku by się na tym nie dorobili. Straty wizerunkowe są dużo większe, niż potencjalna wygrana na zakładach. Nie wiem co o tym myśleć (_)
  • Odpowiedz
@PanEdzio: Może tak być również jak piszesz. Mogą być zamieszani np. sędziowie i grupa która nienawidzi Kasjusza - Ambro, Krycha. Oni za inteligentni nie są. Zemsta + kasa na zakładach.

Jak Goła, Boxdel i ich wspólnicy mają czyste ręce a sędziowie nie to powinni w-----ć ich na zbity pysk i sprawa do plokułatuły powinna trafić.

Jak jest nie wiemy, ale sprawa śmierdzi.
  • Odpowiedz