Wpis z mikrobloga

Turniej PVP w ramach Kingdom Cup!
28 kwietnia (niedziela), 14:30, Arkadia
Tym razem poza punktami do rankingu Silph League trenerzy zmierzą się w walkach o Pokecoinsy i odznaki mistrzów Pokemon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przewidziana jest nagroda dla najlepszego uczestnika debiutującego w rozgrywkach organizowanych przez społeczności turniejowe PoGo Wwa, Pragi Północ oraz Legionowa.

W kwietniowych turniejach Kingdom Cup używać można Pokemonów do 1500CP posiadających typ Fire, Ice, Dragon lub Steel. Wybór raczej nieprzypadkowy w miesiącu premiery ostatniego sezonu #got ( ͡° ͜ʖ ͡°)

LINK DO ZAPISÓW
Kod: 3691

Więcej szczegółów pod powyższym linkiem i na discordzie PoGo Wwa. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem.

#pokemongo #pokemongowarszawa #pokemon

philger - Turniej PVP w ramach Kingdom Cup!
28 kwietnia (niedziela), 14:30, Arkadia
...

źródło: comment_pYXa7hrfewnTmJDCulqSsEeyYf6x5bI5.jpg

Pobierz
  • 15
@philger: Powiedział gość, który myśli, że jest sprytny, bo użył argumentum ad personam. Niestety nie mogę Ci odpowiedzieć jak się gra w DMC, bo.... będziesz w szoku - nigdy nie grałem w tą serię. Taaaa, wyobraź sobie, że nick wcale nie musiał powstać z powodu grania w grę. Co więcej wcale nie musiał powstać bezpośrednio z powodu gry, bo i tu znowu będziesz w szoku, ale jest taka książka jak "Boska
@DanteTooMayCry: Faktycznie, ależ jestem w szoku, prawie zawału dostałem xD Po pierwsze - określiłeś jedną grę jako machanie palcem, ja zauważyłem że każda gra to machanie palcem dopóki choćby trochę nie zastanowisz się nad mechaniką i to cały mój komentarz, gdzie ty tam widzisz jakieś ad personam? Po drugie będziesz w szoku, ale ja nie napisałem że grałeś w tę grę, tylko że wziąłeś z niej nick. Po trzecie - pierwsze
@philger:

1) 0.o odniosłeś się do mojego nicku i nie jest to wg. Ciebie argumentum ad personam xD. No to ładny masz dysonans poznawczy.

2)

ja zauważyłem że każda gra to machanie palcem dopóki choćby trochę nie zastanowisz się nad mechaniką


Pokemon GO opiera się na szybkości machania palcem. Owszem, może trzeba się zastanowić, aby nie wystawić ognia na wodę, ale poza tym liczy się tylko i wyłącznie to jak szybko
@DanteTooMayCry:
1) Odniosłem się do genezy nicku, a nie do twojej osoby. Merytorycznie i w sposób powiązany z tematem, bo źródło nicku było przykładem do mojego argumentu. To nie jest ad personam.

3) i 4) No tak, moje stwierdzenie sugeruje że grałeś, za to twój nick w ogóle nie sugeruje że chodzi o Dante z gry, a nie pisarza. Ty możesz ulec sugestii i to ja jestem temu winny, ale każdy
Moim zdaniem to jedyne, co może w przyszłości jako tako uratować tę grę


@Barti1403: uczynić ciekawszą i trochę głębszą niż "zrób 1-2 teamy kontr na aktualnego bossa 5 poziomu raz na miesiąc, albo i rzadziej gdy dadzą kilku podobnych z rzędu" - tak, ale uratować? IMO to za mocne słowo, multum ludzi jest zadowolonych z PoGo bez pvp, nawet jeśli ciągle narzekają na stagnację to wciąż grają, więc wystarczy że Niantic
xD turniej kto szybciej będzie machał palcem po ekranie... epickie podsumowanie tej gry.


@DanteTooMayCry: o ile nie jesteś niepełnosprawny to zawsze "machasz" wystarczająco szybko.
W pvp chodzi by odpowiednio dobrać swoje poki, odpowiednio zmieniać je podczas walki i odpowiednio używać tarcz/charge ataków.
Machanie palcem to tylko formalność.
@philger: może za mocne, ale nie da się ukryć że powoli Niantic będzie dochodzić do ściany. Jeżeli co roku będą dodawać nowa generację to za 4 lata będą wrzucać ostatnią. Już teraz zmienili nagrodę z research breakthrough z jednego pokemona na kilka, do tego zmieniają raz na dwa miesiące a nie co miesiąc. Zadań nie ruszyli od 4 miesięcy. Eventy są co tydzień to fakt, ale z drugiej strony nowi gracze
@Barti1403: jasne, przecież nie mówię że każdemu to wystarcza, ale jest wielu takich graczy którzy na pvp od razu machnęli ręką i styka im że maksymalne emocje jakie napotykają w grze to losowo spotkany niepospolity shiny raz na tydzień/miesiąc/pół roku. Ewentualnie "czy zdążymy dobiec na raid który się kończy za 3 minuty parę ulic dalej" xd Dlatego wprowadziliśmy nagrodę dla najlepszego debiutanta na turnieju, bo jestem zdania że większość by się
@philger: pewnie że są, ale nie widzę takich ludzi w tej grze za rok. Już teraz sporo moich znajomych z grupy którzy grają od ponad 2 lat raczej ogranicza swoją aktywność do minimum, czyli jakiś ex raid i raz na miesiąc nowa legenda w 5* do zrobienia.
@Barti1403: ja widzę, skoro od prawie 2 lat (wprowadzenie raidów) casuale grają z grubsza cały czas tak samo (łapanie/kręcenie/researche/gymy w drodze do pracy/szkoły/sklepu itp., po pracy/szkole 1-2 legendy w okolicy, raz na miesiąc CD + czasem jakiś inny weekendowy event), to czemu większość z nich nie miałaby tak grać przez kolejny. Odpływ oczywiście będzie, ale nie jakiś bardzo znaczący.