Wpis z mikrobloga

Czy uważasz, że w dzieciństwie padłeś ofiarą nieuzasadnionej przemocy domowej?
#przegryw #depresja

Czy uważasz, że w dzieciństwie padłeś ofiarą nieuzasadnionej przemocy domowej?

  • (niebieski) tak, ze strony matki 10.4% (13)
  • (niebieski) tak, ze strony ojca 14.4% (18)
  • (niebieski) tak, ze strony matki i ojca 16.0% (20)
  • (niebieski) nie 44.8% (56)
  • (różowy) tak, ze strony matki 4.0% (5)
  • (różowy) tak, ze strony ojca 4.0% (5)
  • (różowy) tak, ze strony matki i ojca 3.2% (4)
  • (różowy) nie 3.2% (4)

Oddanych głosów: 125

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bardzo_lewak: Jak rodzic ci zwraca uwagę milion razy, żebyś ogarnął po sobie burdel we wspólnej części domu i twój rodzic się nie #!$%@? tylko zbiera wszystkie rzeczy po tobie i zostawia na twoim łóżku żeby cię zmotywować to jest trochę uzasadniony np. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak można wychować bezstresowe bydło w akademiku.
  • Odpowiedz
@kszy997: Nie wiem jak się do tego odnieść, bo często postanowili mi odpuścić i nie miałam kary, ale byli obrażeni i dali upust przy jakiejś #!$%@? np. nie było nic do roboty w domu i grałam na kompie, ojciec się wkurzył że nic nie robię, więc mnie wysłał do sklepu po wodę, bo się nie troszczę o domowników czy coś. Więc pojechałam do najbliższego sklepu rowerem, 6 km i wzięłam
  • Odpowiedz
@bardzo_lewak: Jak mówisz o wrzucaniu jakiegoś zepsutego żarcia na wyro, to trochę jest. Bo niby pedagogicznie jest rozmawiać do skutku itd. a co do drugiego to opisałam jak uniknęłam przemocy i moi rodzice czekali na moją kolejną pomyłkę, żeby to nadrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie miałam źle, teraz mam z nimi dużo lepszy kontakt, ale wiele razy słyszałam sprzeczne rzeczy, dużo niekonsekwencji, co przy moim
  • Odpowiedz