Wpis z mikrobloga

@Duzy_Kotlet: Coś z tymi nokianami musi być bo wiele osób mówiło, że im się coś takiego dzieje, że parcieją i wyglądają jakby miały 20 lat. I to się dzieje tak już dłuższego czasu.
@jupiter44:
I u was widzę to samo.
Przerabiałem reklamacje Nokian Weatherproof 3-krotnie. Kupiłem komplet całorocznych z myślą o wygodzie, a w przeciagu 1,5 roku jestem stałym klientem wulkanizatorów - zrzucanie opony, jazda na tymczasowym komplecie, zakładanie nowej opony (i ponowny proces po niecałym roku jeżdżenia na nowej).
Odzyskuj kasę póki możesz i nie pakuj się w kolejnego Nokiana, którego znów będziesz reklamować. Ogólnie z reklamacjami nie miałem problemu, a moja ostatnia reklamacja odbyła się zaocznie - na podstawie zdjęć,
kostoo - Przerabiałem reklamacje Nokian Weatherproof 3-krotnie. Kupiłem komplet całor...

źródło: comment_CQhrPqXSgZPs24TqkX4fMPsBwGMg8u8Q.jpg

Pobierz
@Pieskor W końcu nie zareklamowałem. Rozmawiałem na początku z przedstawicielem Nokiana w PL i w rozmowie już na dzień dobry umywali ręce. Stwierdziłem, że nie będę wydawać prawie stówki na kuriera, żeby odesłać te opony do sprzedawcy, skoro z góry już zakładają że to moja wina i taka zapewne byłaby odpowiedź ;] także opony poszły na śmietnik, a ja Nokiana już nie kupię. Opony robią dobre ale tylko pod jednym względem -
@kaczka_krzywa A bardzo dobrze, dziękuję :) zrobiłem na nich już ok. 40k km i wszystko gra. W tamte wakacje w 10 dni objazdówka niecałe 5k km po Włoszech i się nie rozpłynęły, w zimę wjechałem w głęboki, kopny śnieg i wyjechałem bez pomocy z zewnątrz (a 4x4 brak :p). Także z czystym sumieniem polecam, mogę Ci jutro zrobić fotkę jak bieżnik wygląda obecnie.
@jupiter44: Jak to nie problem to poproszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obecnie mam Nokiany i po roku i 20k przebiegu mam spękane opony. Na gwarancję nie chce dawać, bo nie mam innych opon, a czytałem, jak odrzucają reklamację jedną za drugą ;/