Wpis z mikrobloga

Dobra, kilka osób to interesowało więc wklejam xD

minęło trochę czasu więc już z charmami, i tym razem na fire bibliotece.
największy exp jaki wykreciliśmy z charmami, na levelach 500-700 (2x ED ~550, 1x EK 740, MS 740, RP 730) to 19.6kk/h. Podejrzewam, że gdybyśmy latali na 1 ED to doleciałoby tak do 21kk/h, ale do tego trochę brakuje jeszcze leveli.

po dwóch godzinach profit na głowę wyszedł ponad 1kk.

co do eq:

* na moim levelu might ring 24/7, niestety, dwa moby są w stanie mnie zgasić w turę, jeden mob może mnie zbic na redkę,
* wszystko pod fire - wyjątkiem są gnome legi zamiast magma legów - po prostu więcej mlvla = większy sio i większy dmg, taki trade-off,
* book of lies z imbue na fire,
* magma amulet - więcej ochrony niż dragon necklace

Na bieżaco palone mastermindy. Generalnie #!$%@? miejscówka, na 550 levelu na 2h huncie mając dwa boosty i staminę wbiłem prawie trzy levele.

cenzuruję bo potem zlatują się jakieś jadowite dzieciaczki które plują sie o to z kim gram xD jak prześledzicie wpisy to i tak znajdziecie.

pozderki

#tibia #tibiazwykopem
źródło: comment_tqBqZPCJgzviBFMvMu6EwqDcomEmyItf.jpg
  • 14
@dajpandolara: ja jestem teraz mocno niezrzeszony, tj. mam swoich wrogów i tyle. Gildia która mi się #!$%@?ła na respa, po tym jak wbiłem im kilka razy, to wróciła na plaga i tylko tam sobie śmiga ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak to jest kilka ekip które expia na libce na bieżaco.
ICE libka jest kompletnie niezdatna do ksucia się, w senise, jak ktoś Wam wbije no to kladzie bomby i waszego expa już praktycznie nie ma. Fire libka jest lepsza, można się lurować i faktycznie sobie przeszkadzać, a wyższy mlvl = mocna przewaga. Tak czy tak u nas na serwerze ciężko o gildię ktora jest dobrze zorganizowana, w tym wypadku Konohom niespecjalnie zależy na dominacji nad libką i wystarcza im plag, Army ugadane
@Poches: owszem, ale czasem chodzi tez o męczenie innych graczy. Tak czy tak - ICE łatwo zamknąć, na fire jest więcej zabawy :D bo bomby tam po #!$%@? działają