Wpis z mikrobloga

#rozdajo Hej Miraski. Taka mała akcja dla różowego. Jeśli będzie powyżej 100 plusów, oddam własnoręcznie zrobionego pluszaka. Załączam fotkę. Pluszak jest zrobiony z włóczki himalaya dolphin baby, także jest mięciutki :) oczka są bezpieczne, żeby dzidzia nie wyciągnęła. Misiek ma ok 25cm. Jedna prośba. Chciałbym, żeby osoba, która otrzyma pluszaka podzieliła się wrażeniami. Może coś zmienić, ulepszyć.. a może po prostu jest idealny :) Pomoże to w obraniu dobrego kierunku. A chcielibyśmy robić takie rzeczy na zamówienie.. często personalizowane :) Zielonki nie biorą udziału. Edit: Losowanie w 31.03 po zmianie czasu o 20:00 :)
boulderdash - #rozdajo Hej Miraski. Taka mała akcja dla różowego. Jeśli będzie powyże...

źródło: comment_j47PzwDo2trBxF1XwEeeamOTJeRZNUBN.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boulderdash: Plusnąłem, bo misiek przeuroczy, ale jakbym wygrał, to losuj dalej :) Żona projektuje wzory na szydełkowe maskotki, a do tego mamy sklep z takimi oczkami i włóczką (ciekawe, czy Twoja różowa u nas kupuje :P), więc misiów u nas dostatek.
  • Odpowiedz
  • 0
Piękny :D jedyne co podpowiem, to to, zeby dodawala do każdego misia kartkę, że to przedmiot dekoracyjny a nie zabawka. Zabawki muszą mieć atesty! Ps. No kurde piękniejszy niz moje :D
  • Odpowiedz
  • 0
@madderdin to kurde coś przegapiłam, albo coś sie zmieniło. Od dłuższego czasu nie sprzedaję już misiów. Ale dzięki za zwrócenie uwagi, muszę to jeszcze raz dokładnie prześledzić :)
  • Odpowiedz
  • 0
Piękny;) probowalam kiedyś pracować na tej wlóczce, ale rwała mi się strasznie :( moim zdaniem jest idealny :)
  • Odpowiedz